Zapomnij o konturowaniu, teraz liczy się tylko nonturing!

Kiedy patrzymy na idealnie wykonturowaną twarz KIm Kardashian wzdychamy z podziwu. Nie ma się jednak co oszukiwać, jej makijaż wykonują profesjonaliści i schodzi na niego naprawdę dużo czasu. Dla tych wszystkich którzy mają dosyć konturowania powstała alternatywa nontouring.
 

Siedzisz na porannym makijażem pół godziny, a wciąż jest daleki od ideału? Czujesz się czasem wytapetowana, a nie wymalowana? Patrzysz z zazdrością na dziewczyny, które noszą make-up no make-up? To idea nontouringu została stworzona wprost dla Ciebie. 

Umówmy się, mocne rozświetlacze i ciemne bronzery wyglądają dobrze tylko na czerwonym dywanie. W dziennym świetle potrzeba czegoś subtelniejszego i taki właśnie trend zaczęła lansować modelka Gigi Hadid. 

Wymyśliła go Renee Sanganoo makijażystka gwiazd. Chodzi głowie o to żeby skóry wyglądała na naprawdę zdrową i nawilżoną, nie chcemy aby makijaż był zbyt błyszczący lub zbyt matowy, ma być po prostu naturalny. Jest trochę jak majtki korygujące, Ty wiesz, że je masz na sobie, ale nikt inny o tym nie wie. 

Wystarczą 3 proste kroki: 

1. Nawilż twarz ulubionym kremem.

2. Wyrównaj koloryt twarzy kremem BB lub CC, zwykły podkład jest za ciężki. Jeżeli jeszcze widzisz jakieś niedoskonałości możesz zamaskować je korektorem.

3. Na koniec oprósz delikatnym rozświetlaczem kości policzkowe, pod łukami brwiowymi, grzbiet nosa i łuk kupidyna na ustach. Jeżeli uważasz, że rozświetlacz to za dużo, wystarczy że połączysz odrobinę kremu bb z kremem nawilżającym i wklepiesz w wyżej wspomniane miejsca. Da to piękny lekko mokry i zdrowy efekt, a nikt nie będzie nawet podejrzewał że masz na sobie makijaż.

Brzmi prosto? Tak! Jednak wygląda naprawdę zdrowo i spektakularnie.