Co zobaczyłeś na tym obrazku? Odpowiedź zdradza kim jesteś

Uwielbiamy psychotesty, nic nas tak nie relaksuje. Przy okazji dobrej zabawy można się też czegoś o sobie dowiedzieć i przede wszystkim poćwiczyć spostrzegawczość.

Tym razem przygotowaliśmy dla was obrazek. Przyjrzyjcie się uważnie poniższej ilustracji i zapamiętajcie co zobaczyliście jako pierwsze. Teraz zapamiętajcie swoją odpowiedź bo poniżej czeka na was rozwiązanie.

To, co zobaczysz na ilustracji jako pierwsze, zdradza jaki jesteśTo, co zobaczysz na ilustracji jako pierwsze, zdradza jaki jesteś fot. wish

A. Młoda kobieta

Prawdopodobnie jesteś bardzo kreatywny i uwielbiasz angażować się w nowe projekty. Uwielbiasz intelektualne dyskusje i unikasz kontaktu z płytkimi ludźmi. Jesteś wolnym duchem i nie znosisz żyć według z góry ustalonych zasad. Uwielbiasz podróże i wyjeżdżasz gdzieś kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja. Jesteś bardzo lojalny, szczery wobec przyjaciół i czuły w związku, uwielbiasz otaczać się ludźmi podobnymi do Ciebie.

B. Starzec z wąsem

Masz wysokie wymagania wobec otoczenia i łatwo można ich rozczarować. Jesteś bardzo uparty, a jeśli ktoś Cię zrani będziesz bardzo długo chować urazę. Jesteś perfekcjonistą wymagasz od siebie bardzo wiele, ale równie wysokie oczekiwania masz wobec otoczenia. jesteś bardzo kreatywnym i dobrym człowiekiem, chętnie pomagasz znajomym w potrzebie i masz sporo empatii.

C. Widzę zarówno twarz kobiety jak i starca

Charakteryzują Cię szerokie horyzonty, oraz myślisz niestandardowo. Jesteś nonkonformistą i zawsze podążasz swoją drogą. Przyjmujesz do wiadomości opinię innych, ale tak naprawdę liczy się tylko Twój osąd. 

D. Obrazek dla mnie nic nie przedstawia

Chyba weekend był dla Ciebie naprawdę ciężki. Polecamy dużą dawkę snu i zwolnienie zabójczego tempa życia, takie mocne rozkojarzenie może się skończyć dużo gorzej niż nie rozpoznanie co jest na obrazku.