Diesel wyśmiewa operacje plastyczne zabawniej niż twórcy komedii! Koniecznie obejrzyj to do końca!

Kiedy coraz więcej osób decyduje się na chirurgiczne poprawianie urody, Diesel idzie pod prąd i fantastycznie kpi sobie z tych zabiegów.

Wszyscy nienawidzimy reklam. Te boskie proszki do prania ratujące świat...Marki odzieżowe mają nieco łatwiejsze zadanie, bo ich produkty reklamują się same. Podkręcane urodą modelek, filtrami i przyjemną muzyką. Może przyjemniejsze dla oka i ucha, ale wciąż nuudne.

Na szczęście co jakiś czas ktoś wpadnie na dobry pomysł. W tym przypadku reklama właściwie nie ma nic wspólnego z produktami - poza tym, że jej bohaterowie noszą ubrania marki Diesel. Ale oprócz tego to po prostu bardzo zabawna historia. W dodatku z fajnym morałem: nikt nie jest doskonały i to właśnie czyni każdego z nas wyjątkowym. 

Bohaterem reklamy jest młody chłopak, który zwraca uwagę otoczenia nie tylko swoją nieskazitelną twarzą, ale niestety też beznadziejnie odstającymi uszami. Nie może tego znieść, więc poddaje się operacji plastycznej. Niedługo później poznaje dziewczynę i...żyją długo i szczęśliwie? Nie tak szybko! Koniecznie obejrzyjcie reklamę do końca!

 

Co o tym myślicie? Podoba się Wam idea kampanii #GoWithTheFlaw?