Dziewczyny na świecie wykupują te buty z Zary. W Polsce są jeszcze dostępne!

Dziewczyny na całym świecie oszalały na punkcie tej pary butów. Bladoróżowe czółenka ze szpiczastym noskiem i kwadratowym obcasem oraz sporych rozmiarów kokardą rozpaliły serca wielu fashionistek. Do tego stopnia, że mimo, że model dopiero co pojawił się w sklepach w wielu jest już niedostępny.

O ile zawsze trochę nam przykro, że trendy docierają do Polski z lekkim opóźnieniem, to tym razem jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Bo o ile w wielu krajach nie ma co liczyć na dorwanie tej pary butów, to w Polsce można kupić online pełną rozmiarówkę. 

Buty z kokardami szybko stały się hitemButy z kokardami szybko stały się hitem fot. Zara.com

Do tego jak na Zarę są w bardzo korzystnej cenie, bo zapłacimy za nie 89,90 PLN. Wszystko dzięki temu, że są z młodzieżowej kolekcji Trafaluc, a nie głównej linii Zary.

Skąd wziął się szał na te buty? Ich klasyczny kształt przypomina nieco modele Chanel, oraz buty wybierane przez Sarę Jessicę Parker w Serialu "Sex w wielkim mieście". Do tego nie da się ukryć są niezwykle fotogeniczne, i blogerki bardzo chętnie wrzucają zdjęcia zdobytych przez siebie modeli na istagram. 

Buty z kokardami szybko stały się hitemButy z kokardami szybko stały się hitem fot. Zara.com

W Polsce małe zainteresowanie wynika z mroźnej jeszcze pogody, mało kto w takich warunkach myśli o ubraniach na wiosnę, a według nas warto, bo te śliczne buty nie będą na was czekać wiecznie.