Blogerki świętują zawsze z metalicznymi balonami. Wiemy gdzie takie kupić!

W ciągu ostatnich lat wszystkie ważne wydarzenia blogerki, aktorki i celebrytki świętowały z charakterystycznymi metalicznymi balonami z foli. Wcale się im nie dziwimy, bo wyglądają naprawdę spektakularnie i od razu wszystko wydaje się bardziej odświętne. Okazuje się, że do tego kosztują grosze, dlatego przygotowaliśmy dla was przegląd najciekawszych modeli ze sklepów internetowych, tak by każdy z was mógł poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Balony są nie tylko dekoracją, ale idealnym prezentem na różne okazje. Świetnie zastępują bukiet kwiatów, i doskonale prezentują się na zdjęciach. Jeśli przyniesiesz je koleżance do szpitala, będzie miała okazję się poczuć, jak w prawdziwym amerykańskim filmie.  

BalonyBalony fot. Pixabay

1. Cyfry

Okrągła rocznica? Urodziny? Warto zaopatrzyć się w balony z cyframi, wyrażają więcej niż 1000 słów. Jeżeli nie chcesz podkreślać czyjegoś wieku można kupić takie z cyfrą "100" :)

 

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę: 

2. Litery i napisy

Litery i napisy nadają się nie tylko na specjalne okazje. Świetnie sprawdzają się w dekoracji pokoju. Martwisz się, że balony są mało trwałe? Nie te z folii! Jeśli napełnisz je powietrzem zamiast helu potrafią przetrwać naprawdę długo. Balon, który dostała nasza redakcyjna koleżanka, leży od dwóch lat w niezmienionym stanie. 

 

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

3. Serca i gwiazdki 

Serca i gwiazdki są niezwykle stylowym wyborem, wyglądają najlepiej w dużych grupach, im więcej tym lepiej. 

 

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę:

4. Co tylko dusza zapragnie

Dla tych, którzy chcą trochę zaszaleć przygotowaliśmy dla was kilka naprawdę wyjątkowych propozycji, dzięki którym, każdy choć na chwilę może poczuć się znowu dzieckiem

 

Kliknij w zdjęcie produktu, aby zobaczyć cenę: