Poznaj najpiękniejszą parę Instagrama. Wyglądają zupełnie jak Ken i Barbie

Mimo że na Instagramie jest naprawdę spora konkurencja, to wciąż w prasie wypływają te dwa nazwiska: Katerina Rose i Czarek Czworkowski. Wcale nas to nie dziwi, bo ta para wygląda jak ucieleśnienie Kena i Barbie.

Katerina jest gwiazdą Instagrama i Youtuba, dziewczyna prowadzi też swoją firmę kosmetyczną. Obserwuje ją ponad 400 000 osób. Jest zgrabną blondynką o dużych oczach i zawsze perfekcyjnie dopasowanym stroju. Jednak nie pisalibyśmy o niej gdyby nie jej partner, bo o ile pięknych dziewczyn na Instagramie jest naprawdę sporo, to tak pasujące wizualnie do siebie pary można policzyć na palcach jednej ręki.

Czarek jest muskularnym niebieskookim blondynem o lekkim zaroście. Chłopak nie wiązał na początku swojej przyszłości z social mediami, ale widać, że szkoła jego ukochanej robi swoje. Jego kolejne zdjęcia na Instagramie są coraz bardziej przemyślane i ciekawe, a followersi rosną w szybkim tempie. 

Para ma przed sobą na pewno jeszcze wiele sukcesów, biorąc po uwagę, że oboje są naprawdę młodzi. Niedawno publikowali zdjęcia ze swojej studniówki!