Wiesz, jakiej barwy są Twoje urodziny? Sprawdź, co mówi o Tobie ich kolor!

Znaki zodiaku, żywioły, szczęśliwe liczby...To wszystko już znamy. Ale kolory? To coś nowego!

Jeśli lubisz horoskopy i możesz wyrecytować z pamięci swój żywioł, szczęśliwe dni i minerały, to z pewnością ucieszy Cię wieść, że do każdych urodzin przyporządkowany jest określony kolor. Twoja barwa wpływa na Twój charakter i koleje losu. Sprawdź, co mówi o Tobie!

23 grudnia – 1 stycznia, 25 czerwca - 4 lipca - czerwony

Miłość jest dla Ciebie najważniejsza. Potrzebujesz jej, by móc normalnie funkcjonować. Paradoksalnie nie lubisz się z nią obnosić, dlatego ludzie uważają Cię za dosyć zimną osobę.

2 stycznia – 11 stycznia, 5 lipca - 14 lipca - pomarańczowy
Jesteś bardzo aktywną i wesołą osobą, uwielbiasz podróżować i poznawać świat. Lubisz każdego, ale nikomu nie pozwalasz się do siebie tak naprawdę zbliżyć. Zadowalają Cię powierzchowne związki.


12 stycznia – 24 stycznia, 15 lipca – 25 lipca – żółty
Wrażliwość i namiętność, te dwie cechy sprawiają, że Twoje życie to balansowanie między szaloną radością a ogromnym smutkiem. Za bardzo cenisz sobie opinię innych i to często Cię unieszczęśliwia. Jeśli zainteresujesz się czymś, to w krótkim czasie stajesz się ekspertem w tej dziedzinie.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay

25 stycznia – 3 lutego, 26 lipca – 4 sierpnia – różowy
Masz silny charakter i nikomu nie pozwalasz wtrącać się w swoje sprawy. Nie znosisz plotek i złośliwości, czasami brakuje Ci dystansu do siebie. Fantastycznie tańczysz. 

4 lutego – 8 lutego, 1 maja – 14 maja, 5 sierpnia - 13 sierpnia - niebieski
Nie zawsze trafnie oceniasz zachowania innych i przypisujesz im złe intencje, nawet jeśli nic na to nie wskazuje. Jesteś umysłem ścisłym, a logika to Twoje drugie imię. To bardzo rzadka i wartościowa cecha. 

9 lutego – 18 lutego, 14 sierpnia – 23 sierpnia – zielony
Masz romantyczne usposobienie i nieco wygórowane oczekiwania względem swojego ideału. Za to pozwalasz swojej rodzinie wchodzić Ci na głowę, co na dłuższą metę może być przyczyną wielu konfliktów. Bardzo cenisz sobie przyjaźń. 

19 lutego – 29 lutego, 24 sierpnia – 2 września – brązowy
Łatwo się zakochujesz i zawsze starasz się zdobyć osobę, która skradła twoje serce. To nie zawsze wychodzi, bo choć jesteś uroczy, wydajesz się lekkoduchem, który jednocześnie uwodzi kilka osób.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay

1 marca – 10 marca, 3 września – 12 września – amarantowy
Twoje uczucia są bardzo silne, ale też bardzo szybko się wypalają. Cenisz sobie wielkie uniesienia, które trudno utrzymać w dłuższym związku. Ale na początku każdego romansu myślisz, że to tym razem będzie inaczej.

11 marca – 20 marca, 13 września – 22 września – limonkowy
Inni postrzegają Cię jako wyjątkowo spokojną osobę. To tylko pozory, tak naprawdę buzują w Tobie silne emocje, które rozładowujesz wysiłkiem fizycznym. Jesteś bardzo niespokojny, jeśli niewystarczająco się zmęczysz. 

21 marca – czarny
Odwaga i rozsądek to Twoje główne cechy. Nie lubisz zmian, mimo że pozornie dobrze sobie z nimi radzisz. Masz talent do rysowania. 

22 marca – 31 marca, 24 września – 3 października – fioletowy
W natłoku różnych zainteresowań często zapominasz o bliskich. Muszą się przyzwyczaić, że Twoje niecodzienne pasje są zawsze na pierwszym miejscu. Jeśli uda Ci się znaleźć dość cierpliwych przyjaciół, to będziesz bardzo szczęśliwy.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay

1 kwietnia – 10 kwietnia, 4 października – 13 października – granatowy
Bardzo intensywnie wszystko przeżywasz, co jest na początku czarujące i trudno Ci się oprzeć. Ale z czasem Twoja niespokojna natura staje się męcząca, a partner powoli zaczyna się wycofywać. A Ty dopiero wtedy tak naprawdę się do niego przywiązujesz.

11 kwietnia 20 kwietnia, 14 października – 23 października – srebrny
Kreatywność to Twoje drugie imię. Masz wielu znajomych i kilku dobrych przyjaciół, ale jakoś nie potrafisz znaleźć odpowiedniego partnera. Zwykle zakochujesz się w podobnych Tobie artystach, a taka mieszanka jest tyleż fascynująca co wyniszczająca dla obojga. 

21 kwietnia – 30 kwietnia, 24 października – 11 listopada – biały
Potrafisz przywdziewać różne maski i stale wydaje Ci się, że wszystko dopiero się zaczyna. Nigdy nie jesteś gotowy na zmiany w swoim życiu, mimo że często myślisz o ich wprowadzeniu. Twoja intuicja nigdy Cię nie zawodzi.

15 maja – 24 maja, 12 listopada – 21 listopada – złoty
Jesteś bardzo szlachetną osobą i twardo stąpającą po ziemi. Przyjaciele i rodzina mogą Ci ufać i zawsze na Ciebie liczyć.

25 maja – 3 czerwca, 22 listopada – 1 grudnia – kremowy
Bezinteresownie pomagasz innym - lubisz myśleć, ze dzięki Tobie świat jest odrobinę lepszy. Uszczęśliwiają Cię drobne przyjemności, dzięki czemu jesteś prawdziwie zadowoloną z życia osobą. 

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay

4 czerwca – 13 czerwca, 24 czerwca, 2 grudnia – 11 grudnia - szary
Masz świetne poczucie humoru i dzięki temu nigdy nie narzekasz na brak zainteresowania. Popularność jest Ci niezbędna jak powietrze. Uważaj na ludzi, którzy mogą chcieć to wykorzystać. 

14 czerwca – 23 czerwca, 12 grudnia – 21 grudnia – kasztanowy
Determinacja i upór to Twoje cechy charakterystyczne. To godne szacunku, bo nigdy się nie poddajesz. Ale uważaj, żeby potrzeba przeforsowania swojej racji nie uraziła Twoich bliskich. 

23 września – oliwkowy
Przebywanie w Twoim towarzystwie to czysta przyjemność, bo jesteś szczery i sympatyczny. Nieco gorzej jest w pracy, Twój słomiany zapał powoduje, że rzadko kończysz to, co zacząłeś. 

22 grudnia – morski
Twoim celem jest rozwój intelektualny i duchowy. Trzeba przyznać, że świetnie Ci to wychodzi. Zdajesz sobie z tego sprawę i czasami nie powściągasz swojego poczucia wyższości, co może być odstręczające. 

Mój opis nie za bardzo mi się podoba, ale może jest coś na rzeczy... Co myślicie o swoich?