Ta dziewczyna przytyła ponad 10 kilogramów i teraz jej ciało podziwia 400 tys. osób

Przyzwyczailiśmy się, że metamorfozy polegają na utracie kilogramów. Nie tym razem - 10 kg więcej w tym przypadku jest bardzo korzystną zmianą!

Laura Amy jest modelką i trenerką personalną, ma wspaniale wyrzeźbione ciało i mieszka w Australii. Można zzielenieć z zazdrości, ale nikt nie może powiedzieć, że sukces spadł jej z nieba. W 2015 roku Laura ważyła 39 kg, czyli ponad 10 kg mniej niż teraz i miała poważne zaburzenia odżywiania.

 

Ponieważ wiele osób nie wierzy w efektywność treningów, Laura postanowiła zestawić swoje obecne zdjęcie z innym, zrobionym w 2015 roku. Różnica jest naprawdę powalająca. 

 

"Miałam 23 lata, ważyłam około 40 kg, miałam kiepskie nawyki żywieniowe, a moim pomysłem na ćwiczenia było bieganie przez 60 minut na bieżni"

Na szczęście Laura w porę dostrzegła zagrożenia, jakie niesie taki styl życia i zmieniła go. Przełamała się i spróbowała urozmaicić swoje ćwiczenia. Treningi najpierw poprawiały jej humor, a z czasem stały się sposobem na życie. 

 

Klucz do sukcesu to wg Laury zadowolenie ze swoich osiągnięć i nieporównywanie się z innymi. Każdy musi od czegoś zacząć i każdy ma swoją własną drogę. 

 

Jak Wam się podoba nowa figura Laury? Myślicie, że jesteście w stanie uzyskać podobny efekt?