Domowy przepis na pomadkę, która skutecznie powiększy Ci usta!

Każda z nas marzy o pełnych, ponętnych ustach. Niektóre kobiety, aby osiągnąć wymarzony wygląd decydują się na ingerencję salonów medycyny estetycznej, inne kupują specjalistyczne pomadki, które dają krótkotrwały, ale znaczniej mniej inwazyjny efekt. My mamy dla was trzecią propozycję, najbardziej przyjazną dla portfela. Domową pomadę powiększającą.

UstaUsta fot. Pixabay

Sekretem naszej pomady jest składnik, który prawie każdy ma w kuchennej szafce. Otóż chodzi o popularną papryczkę chili. Pamiętajcie tylko, aby nie dodawać świeżej papryczki bo jest ona zbyt pikantna, chodzi nam o przyprawę w proszku. 

Drugim składnikiem będzie coś, co zagęści nasz produkt, i tu do wyboru macie szeroką gamę produktów, może to być wazelina, masło shea, olej kokosowy, lub balsam do ust w słoiczku, który stosujecie na codzień i macie ochotę go trochę podrasować.  

W garnku ugotuj wodę, aż będzie gorąca. Na garnek połóż miskę do której włóż łyżkę oleju koksowego, wazeliny lub masła shea. Chwilę pomieszaj produkt, tak aby pod wpływem ciepła stał się półpłynny. Potem dodaj maleńką szczyptę chili (jeżeli chili będzie za dużo, może dojść do silnego podrażnienia, a nawet poparzenie, więc to  bardzo istotne)  i wymieszaj tak aby przyprawa równomiernie rozłożyła się na całej miksturze. Teraz przelej do małego pojemniczka, możesz zacząć korzystać jak tylko mikstura wystygnie. 

Kiedy posmarujemy usta balsamem po chwili staną się pełniejsze, nabiorą intensywnego koloru i będą naprawdę kuszące.