Super rzeczy, które podkręcą wygląd twojego pokoju

Chcesz odmienić swój pokój i sprawić, że będzie wyglądał ciekawie? Zobacz, jak możesz go ozdobić!

Wydaje ci się, że twój pokój stał się trochę nudny i bez charakteru? Może czas na małe zmiany? Istnieje wiele dekoracji, które pomogą ci wystylizować pokój. Najlepiej jednak, jeśli dekoracje będą dopasowane do twojego charakteru i zainteresowań. Oto kilka inspiracji, które mogą cię zainteresować: 

Aplikacje na ścianę 

Naklejki na ścianęNaklejki na ścianę / fot. etsy.com, materiały partnerów

Świetnym sposobem na ozdobienie pokoju są naklejki na ścianę. Do wyboru masz wiele ciekawych motywów. Obecnie bardzo modne są czarno-białe stickery w formie abstrakcyjnych kompozycji lub w kształcie napisów głoszących interesujące cytaty. Oprócz tego możesz też zdecydować się na kwiaty, postacie z kreskówek albo przykuwające oko symbole. 

Niebanalny zegar ścienny

Zegary ścienne /Zegary ścienne / fot. society6.com, materiały partnerów

A co powiesz na zegar o nietypowym kształcie lub kolorowej tarczy? Będzie stanowić bardzo ozdobny element twojego pokoju i z pewnością przyciągnie uwagę. Możesz więc wybrać model o abstrakcyjnym designie albo zdecydować się na zegar w kształcie ulubionego zwierzaka. Dobrym wyborem będą też metalowe zegary z mieniącymi się kryształkami obijającymi światło. Osiągniesz efekt "wow"! 

Kolorowe poduszki 

Śmieszne poduszkiŚmieszne poduszki / fot. wanelo.co, materiały partnerów

Chcesz, aby twój pokój stał się nie tylko stylowy, ale też i przytulny? Żaden problem! Wyposaż się w super wyglądające poduszki o najróżniejszych kształtach. Obecnie hitem są poduszki "shaggy", czyli włochate modele przypominające pluszaki. Oprócz tego warto też zainwestować w poduszki z ciekawym nadrukiem albo z napisami. 

Więcej fajnych rzeczy do ozdoby pokoju znajdziesz w przeglądzie poniżej: