Powstała edycja Monopoly dla oszustów. Premiera w tym roku!

A teraz szczerze: kto nigdy nie wziął "przypadkiem" kilku banknotów więcej, grając w Monopoly? Właśnie dla nas, pozbawionych sumienia cwaniaków, powstała specjalna edycja kultowej gry.

Pierwszy milion trzeba ukraść? W nowej edycji Monopoly będzie można oszukiwać zgodnie z zasadami. Ale uwaga, nie dajcie się złapać! Na niedyskretnych oszustów czekają kajdanki...

Firma Hasbro, producent naszej ulubionej planszówki, przeprowadziła badanie, z którego wynika, że połowa graczy oszukuje w czasie rozgrywki. Wielkie zdziwko, prawda? A skoro nasza paskudna natura krętaczy wyszła na jaw, to dlaczego by nie zagrać w otwarte karty?

"Cheater's Edition" ma dodatkowych 15 kart, które pozwalają na mniejsze i większe oszustwa. Poszczególne karty zachęcają nas m.in. do podbierania banknotów z banku, usuwania budynków innych graczy, czy poruszania się pionkami konkurentów.

Każdy gracz o nieczystym sumieniu znajdzie coś dla siebie, fani już są zachwyceni:

Wszystko to trzeba jednak robić w tajemnicy, ponieważ każda "karta oszusta" przewiduje też kary dla niezręcznych kanciarzy. W ten sposób możemy zostać zmuszeni do zapłacenia kary lub skończyć w kajdankach. Dosłownie: kajdanki przymocowane do planszy czekają na pierwsze ofiary chciwości! 

Co ważne, oszustwa spoza dozwolonych 15 są zakazane! Naszym zdaniem wszyscy rzucą się na bank - pierwszy raz w historii Monopoly nie ma funkcji bankiera. Każdy gracz obsługuje bank w czasie swojej kolejki, a potem przekazuje kolejnej osobie. Kto się powstrzyma i nie zabierze kilku banknotów ekstra? 

Premiera gry będzie miała miejsce na jesieni tego roku. Wszyscy cwaniacy już zacierają ręce!