Ta lokówka to hit! Jej sekret? Cudowny efekt beach waves, i bardzo niska cena!

To najpopularniejszy gadżet do stylizacji włosów na Amazonie. Nic dziwnego - lokówka jest tania, a dzięki niej możesz wyczarować piękne fale.

Wielbicielki łagodnych fal mają zawsze ten sam problem: lokówki nie zawsze się sprawdzają, bo jak sama nazwa wskazuje mają służyć przede wszystkim do tworzenia loków. Karbownice dają jeszcze inny efekt i dla wielu jest on zbyt nienaturalny. Dlatego od jakiegoś czasu taką popularnością cieszy się urządzenie, które wypełniło tę niszę. 

 

Bed Head Tigi Wave Artist Deep Waver możesz dostać na Amazonie za 16 dolarów, czyli około 55 zł. Mimo niskiej ceny na 4300 recenzji ponad 60% daje lokówce 5 gwiazdek! 

 

Kobiety, które skusiły się na tę lokówkę, chwalą idealny efekt beach waves, który ponoć utrzymuje się cały dzień, a w niektórych przypadkach nawet dłużej!

 

Fajne jest też to, że lokówka została stworzona z materiałów, które nie powodują puszenia się włosów i wzmacniają połysk. Za to dzięki możliwości ustawienia temperatury możesz ustrzec swoje włosy przed katastrofalnymi skutkami zbyt gorących lokówek. Oczywiście używanie kosmetyków chroniących pasma przed wysoką temperaturą na pewno nie zaszkodzi!

Sama bym używała, gdyby nie to, że włosy kręcą mi się bez lokówki i to aż nadto! :) A jak Wam się podoba to urządzenie? Warte grzechu?