Czym wyróżniają się osoby urodzone w lutym? Wrażliwość to tylko jedna z ich cech

Luty to zwykle niezbyt przyjemny miesiąc (tegoroczny nie jest wyjątkiem....), ale za to ludzie, którzy urodzili się o tej porze roku są wyjątkowi!

Każdy z nas jest inny i wyjątkowy, jednak u osób urodzonych w tym samym czasie często można zaobserwować podobne zachowania. Nie inaczej jest z ludźmi, którzy urodzili się w lutym! Mimo nieprzyjaznej aury, a może właśnie dlatego, zwykle są to osoby bardzo wrażliwie i po prostu dobre! Jakie są inne cechy urodzonych w lutym?

Szczerość

To bardzo wartościowa cecha, która jednak zjednuje jednych, a odstrasza innych. Urodzeni w lutym nie są w stanie, a właściwie nawet nie chcą udawać kogoś, kim nie są i mówić coś, co do czego nie są przekonani. Czasami wiąże się to z brakiem dyplomacji. Nikt nie wymaga od nich nieszczerości, ale czasami przydaje się większe umiarkowanie w wygłaszaniu krytycznych opinii. Trudno jednak tego od nich wymagać, bo nie podporządkowują się nikomu i niczemu. 

Oryginalność

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne Fot. Pixabay

Nic na to nie poradzą (chyba nawet nie chcieliby) - urodzeni w lutym zawsze wyróżniają się z tłumu. Ich oryginalność obejmuje zarówno wygląd, jak i przyzwyczajenia i pomysły. Czasami są one zupełnie zwariowane, a nawet bezsensowne, ale nie nie można im odmówić nietuzinkowości!

Tajemniczość

Ludzie urodzeni w tym miesiącu są dosyć skryci i nie lubią opowiadać o sobie. Kiedy się przełamują i wypowiadają głośno swoją opinię, zwykle spotykają się z niezrozumieniem. To zniechęca ich do dzielenia się ze światem swoimi przemyśleniami. Paradoksalnie to sprawia, że reszta świata tym bardziej się nimi interesuje. Tajemniczość przyciąga.

Empatia

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne Fot. Pixabay

Mimo pewnego wyobcowania, urodzeni w lutym zwykle charakteryzują się niezwykłą empatią. To wspaniała cecha, która jednak potrafi ich unieszczęśliwiać, ponieważ utożsamiają się z każdym cierpieniem, a nie każdemu potrafią i mogą zaradzić. Często szukają ukojenia w sztuce.

Silny charakter

To wiąże się z poprzednimi cechami. Ludzie urodzeni w lutym są świadomi swojej wartości i potrafią walczyć o swoje. Są przy tym uparci, więc przekonanie ich do czegokolwiek graniczy z cudem. 

Znasz kogoś, kto urodził się w lutym? A może to miesiąc Twoich urodzin?