Syn Willa Smitha pobił rekord na Spotify. W nagrodę ojciec go wyśmiał

Nikt nie wykpi Cię wredniej od kochanego tatusia. Jest jeszcze lepiej, kiedy jego żart w ciągu dwóch dni ma już ponad 4 mln wyświetleń!

Każdy z nas został kiedyś zawstydzony przez swojego ojca. Nie każdy rodzic jednak robi sobie jaja ze swych potomków na Instagramie. Dodajmy jeszcze tylko, że tatuś-śmieszek to Will Smith, a filmik, w którym śmieje się z nastoletniego syna ma już ponad 4 miliony wyświetleń i to w ciągu dwóch dni! Biedny Jaden!

 

Jaden Smith nagrał debiutancki album hip-hopowy, "Syre", który został odtworzony na Spotify już ponad 100 milionów razy! To zdecydowanie dobry wynik, więc Will zrobił to, co zrobiłby każdy dumny ojciec na jego miejscu: nagrał swoją wersję jednej z piosenek Jadena, "Icon". Opublikował ją razem z podpisem: "To wspaniały prezent od rodzica, który podziwia swoje dziecko".

Na marginesie trzeba przyznać, że Will bardzo sprawnie odnalazł się w instagramowej rzeczywistości, co bardzo cieszy jego fanów. "Instagram jest lepszy, odkąd tu jesteś" piszą zachwyceni. Zobaczcie najpierw dzieło syna:

 

A teraz parodię ojca:

 

Krótko, ale treściwie. Przyznam, że miny, strój i zęby młodego Smitha mocno działały mi na nerwy, więc parodia Willa była strzałem w dziesiątkę. Widać, kto tu jest na razie prawdziwie "icon"!

Rodzina Smithów słynie ze swojego poczucia humoru i dystansu do siebie, więc nie zanosi się na to, żeby Jaden obraził się na swojego staruszka za te niewinne kpiny i skupi się na szczerych gratulacjach, które po nich nastąpiły. Niedługo po opublikowaniu nagrania Willa, jego syn wrzucił na Twittera takie wyznanie (odpowiedź?):

Co byście zrobili, gdyby Wasz ojciec wykręcił podobny numer? A może doświadczyliście czegoś takiego?