Każdemu miesiącowi urodzenia odpowiada konkretny zapach. Jaki jest Twój?

Czasem jakiś zapach naprawdę Cię przyciąga, a nie wiesz dlaczego? Zdradzimy Ci tajemnicę. Każdy miesiąc urodzenia ma przypisaną swoją nutę zapachową. Choć może Ci się wydawać, że zapach ogórka to nie jest Twój żywioł, to okazuje się, że jego nuta w całej kompozycji zapachowej, to to, co przyciąga Cię najbardziej. Chcesz poznać jaka jest Twoja sekretna nuta? Przeczytaj nasze zestawienie.

Do każdego miesiąca przyporządkowaliśmy trzy zapachy, które właśnie zawierają te nutę. Jeżeli chcesz poznać ich cenę, wystarczy, że klikniesz w zdjęcie konkretnego produktu. 

PerfumyPerfumy fot. Pixabay

Styczeń


Ludzie urodzeni w styczniu są bardzo pracowici nie boją się wrażać własnych opinii. Są uparci i nie znoszą kiedy mówi im się co mają robić. Są świetnymi przywódcami z uwagi na swoją odporność oraz rządy sukcesu, niestety przeszkadza im to, że zdarza im się ignorować zdanie innych. Ludzie urodzeni w styczniu mają naturalną zdolność do uczenia innych, ludzie uwielbiają Cię słuchać i chętnie chłoną od Ciebie wiedzę.

Nuta zapachowa: jaśmin

Luty


Jeśli urodziłeś się w lutym, prawdopodobnie jesteś bardzo kreatywny i uwielbiasz angażować się w nowe projekty. Uwielbiasz intelektualne dyskusje i unikasz kontaktu z płytkimi ludźmi. Jesteś wolnym duchem i nie znosisz żyć według z góry ustalonych zasad. Uwielbiasz podróże i wyjeżdżasz gdzieś kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja. Jesteś bardzo lojalny, szczery wobec przyjaciół i czuły w związku, uwielbiasz otaczać się ludźmi podobnymi do Ciebie. 

Nuta zapachowa: bergamotka 

Marzec

Ludzie urodzeni w marcu są również bardzo kreatywni i mają ogromną wyobraźnię, ale mają tendencję do bycia nieco bardziej zamknięci w sobie i cisi. Cenią sobie samotność, tworzą wspaniałe wizje i projekty w zaciszu swojego pokoju. Są introwertykami i lubią kiedy otoczenie nie wie o nich za dużo. Zawsze dążą do przebywania w spokojnym i przytulnym otoczeniu, a stronią od zatłoczonych i głośnych miejsc. 

Nuta zapachowa: wanilia 

Kwiecień


Ludzie urodzeni w kwietniu uwielbiają skupiać na siebie uwagę innych i cieszą się każdym momentem, który mogą spędzić w blasku reflektorów. 
Kwietniowe dzieci szukają nowych przygód i nieustannie potrzebują adrenaliny. Najpierw myślą później robią, do tego lubią płynąć z prądem i patrzeć gdzie ich życie poniesie. Znani są z tego, że są głośni i bezpośredni, ale to wynika  tego, że nie mają problemów z wyrażaniem uczuć i opinii, nawet jeśli mogą one kogoś zranić.

Nuta zapachowa: paczula

Maj


Ludzie urodzeni w maju wydają się być bardzo zmienni, wczoraj chcieli czegoś zupełnie innego niż dzisiaj. Potrafią dogadać się z każdym i kochają rozmawiać z ludźmi z różnych środowisk. Mają bogate życie towarzyskie i nie lubią spędzać dużo czasu w samotności. Dzieci urodzone w maju kochają dyskutować, ale potrzebują niemal równej ilości zabawy i ekscytacji. Łatwo się nudzą i ciągle szukają nowych sposobów na zabicie czasu.

Nuta zapachowa: drzewo sandałowe

Czerwiec

Jeśli urodziłeś się w czerwcu, jesteś bardzo wrażliwy i przejmujesz się uczuciami innych ludzi. Jesteś nieśmiały i nie lubisz mówić o innych źle. To cecha, którą wiele osób w Tobie ceni. Masz ducha kreatywności i zawsze snujesz plany wychodzące daleko w przyszłość. Ciągle dumasz o tym, co możesz stworzyć i jak możesz wprowadzić swoje pomysły w świat. Chociaż nie zawsze wyrażasz swoje uczucia, to masz bardzo bogate życie wewnętrzne, musisz tylko znaleźć sposób jak pokazać je światu.

Nuta zapachowa: truskawka 

Lipiec
 

Ludzie urodzeni w lipcu mają wiele takich samych cech jak ci urodzeni w czerwcu, z tym, że są nieco bardziej spontaniczni i ekstrawertyczni. Żyją dla przygody i chcą się dobrze bawić. Zewnętrznie wydają się pewni siebie i pogodni, ale w środku kryją wiele mrocznych tajemnic i dobrze ukrywają swój ból przed innymi. Ludzie urodzeni w lipcu mają dużo energii, dlatego gromadzą wokół siebie ludzi zafascynowanych ich pozytywną energią. 

Nuta zapachowa: pomarańcza

Sierpień


Ludzie urodzeni w sierpniu są urodzonymi przywódcami, bez problemu wyrażają swoje opinie, nawet jeżeli mogą okazać się dosyć kontrowersyjne. 
Bywają apodyktyczni i uparci, ale pod maską przywódcy kryje się wielkie serce. Mają tendencję do zbytnego rozpamiętywania spraw i  często zamykają się w  swoim sztywnym, metodycznym podejściu do życia. Ludzie urodzeni w sierpniu dobrze sobie radzą w karierze, która wymaga krytycznego myślenia i analizy, ponieważ widzą życie w logiczny i uporządkowany sposób. Nie wyrażają jednak dobrze swoich emocji, więc niektórym mogą wydawać się trudni i niedostępni.

Nuta zapachowa: piżmo

Wrzesień

Ludzie urodzeni we wrześniu mają wysokie wymagania wobec otoczenia i łatwo można ich rozczarować. Są bardzo uparci, a jeśli ich zranisz będą bardzo długo chować urazę. Są perfekcjonistami, wymagają od siebie bardzo wiele, ale równie wysokie oczekiwania mają wobec otoczenia. Są też bardzo kreatywnymi i dobrymi ludźmi, chętnie pomagają znajomym w potrzebie.

Nuta zapachowa: cytryna

Październik


Ludzie urodzeni w październiku cokolwiek by nie robili to zawsze istotny jest dla nich złoty środek i stabilność. Za wszelką cenę unikają konfrontacji. Są bardzo towarzyscy i kochają swoich przyjaciół ponad wszystko. Są uroczy i gadatliwi, oraz uwielbiają towarzystwo silnych jednostek. 

Nuta zapachowa: grejpfrut 

 Listopad
 
Ludzie urodzeni w listopadzie są bardzo skryci i często ukrywają swoje prawdziwe uczucia przed innymi. Nie znoszą, kiedy mówi im się co mają robić i lubią podążać za calami, które sami sobie wyznaczyli. Są dosyć odważni, często bez uprzedniego myślenia angażują się w potencjalnie niebezpieczne sytuacje. Nie pozwolą żeby cokolwiek ich zatrzymał przed osiągnięciem wyznaczonych celów i maja optymistyczne i pełne pasji podejście do życia. 

Nuta zapachowa: jaśmin

Grudzień


Dzieci urodzone w grudniu są żądne przygód i bardo hojne. Czasami mają tendencje do unoszenia się dumą. co prowokuje drobne sprzeczki ze znajomymi. Zawsze lubią być w ruchu, i nie znoszą ani na chwilę pozostawać w miejscu. Są zadziornymi, zabawnymi ludźmi, a ich swobodna postawa doskonale równoważy ich bardziej poważną i profesjonalną część charakteru. 

Nuta zapachowa: ogórek