Ta urocza sportowa torba od projektantki jest teraz za mniej niż 10 złotych!

Anna Sui to popularna amerykańska projektantka mody. Jej marka firmuje produkty z różnych kategorii, między innymi: obuwie, kosmetyki, perfumy, okulary, biżuterię oraz akcesoria. Jej produkty obecne są aż w 50 krajach na całym świecie. 

Anna na rynku mody cieszy się ugruntowaną pozycją, została uznana za jedną z  „Top ikon mody Dekady 5”, a w 2009 roku zdobyła nagrodę Geoffrey Beene za całokształt twórczości. Tym samym znalazła się w bardzo prestiżowym gronie pośród takich projektantów jak Yves Saint Laurent, Giorgio Armani, Ralph Lauren i Diane von Furstenberg.

W Polsce znana jest głównie ze swoich kompozycji zapachowych. 

Okazuje się, że jedna ze sportowych toreb projektantki, która powstała w nawiązaniu do linii perfum Fairy Dance, jest teraz w kosmicznej przecenie i kosztuje jedyne... 7,50 PLN!

Torba, świetnie sprawdzi się do noszenia sprzętu sportowego, lub na weekendowy wyjazd. Odważna kolorystyka torby dedykowana jest dla osób nietuzinkowych oraz lubiących wyróżniać się z tłumu. Wyposażona jest w jeden zamek błyskawiczny oraz dwa solidne uchwyty. W środku znajduję się jedna komora z dwiema niewielkimi kieszeniami. Pokochają ją kobiety dla których moda i podążanie za nowymi trendami jest ważne. W środku ma wszytą metkę Anna Sui, logowane są uchwyty w suwakach.

Wymiary 40cm x 20cm x 21cm

Anna SuiAnna Sui fot. Materiały partnera

Chcesz kupić torbę? Kliknij w poniższe zdjęcie: