Jak ukryć odrosty w kilka sekund? Mamy na to sposób!

Za kilka godzin impreza, a Ty dopiero teraz zauważyłaś odrosty? Bez paniki, da się temu zaradzić!

Zdarza się, że przez dłuższy czas odkładasz fryzjera i ignorujesz wydłużające się odrosty. Bo po prostu Ci się nie chce, masz ważniejsze sprawy na głowie lub Twój portfel protestuje. I nagle okazuje się, że w krótkim czasie musisz zrobić się na bóstwo. Ups...

Własnie na takie podbramkowe sytuacje dobrze mieć przy sobie spray, który zatuszuje Twoje odrosty i dopasuje się do koloru włosów

Niestety spraye marki Kevin Murphy jeszcze nie są dostępne w Polsce, ale inne firmy wypełniły tę niszę. Za 30 zł lub mniej możemy skutecznie ukryć odrosty aż do następnego mycia! 

Najlepsze recenzje zbierają dwa produkty, dostępne w praktycznie każdej drogerii:

 

Root Retoucher firmy Syoss jest dostępny w pięciu kolorach:

- jasny blond

- ciemny blond

- brąz

- ciemny brąz

- kaszmirowa czerwień (!)

Jedno opakowanie wystarcza na nawet 25 aplikacji, więc możesz go użyć, kiedy będziesz chciała ukryć odrosty przed wielkim wyjściem, ale dzięki niemu możesz też dać odpocząć swoim włosom (i portfelowi) od wizyt u fryzjera. 

 

L’Oreal Paris Magic Retouch to bardzo podobny produkt. Efekt utrzymuje się do kolejnego mycia szamponem, występuje w pięciu podstawowych kolorach, ale dopasowuje się do różnych odcieni włosów. Bez problemu zmieści się w Twojej torebce i możesz go stosować kilkukrotnie.

 

Dostępne kolory to:

- blond

- ciemny blond

- brąz

- ciemny brąz

- czerń 

Myślicie, że takie kosmetyki mają rację bytu? Używałyście już kiedyś czegoś podobnego?