Zapomnij o Tinderze, teraz wszyscy przechodzą na aplikację Bimber!

Masz dosyć nieudanych randek? Jesteś nowy w mieście i szukasz znajomych? Chcesz wyjść z domu i się po prostu z kimś napić? Aplikacja Bimber jest właśnie dla Ciebie.

Pomysł jest bardzo prosty i przypomina funkcjonowanie aplikacji takich jak Tinder. Tworzysz konto ze swoim zdjęciem i opisem, po czym przeglądasz ludzi z Twojej okolicy: chętnych na imprezę lub drinka. Jeżeli ktoś Ci się spodoba przesuwając dany profil w prawo akceptujemy, analogicznie przesunięcie w lewo oznacza odrzucenie. 

Jeżeli ta druga osoba, również Cie zaakceptuje dostaniecie powiadomienie i możliwość rozpoczęcia konwersacji, aby się umówić na wspólną imprezę lub drinka. 

BimberBimber fot. Pixabay

Jedna osoba to dla Ciebie za mało? Nie ma problemu! Możesz zorganizować imprezę i chętni będą się do niej dodawać. To od Ciebie zależy kogo zaakceptujesz. 

BimberBimber Screen z aplikacji

Co ciekawe zupełnie bez kampanii promocyjnej aplikacja zyskuje coraz więcej miłośników. Widać twórcy trafili na dobrą niszę do wypełnienia. 

Co najbardziej kochamy w aplikacji? Kreatywne opisy! O ile na Tinderze wszyscy starają się być najlepszą wersją siebie, to tu można po prostu wyluzować. Zresztą zobaczcie sami:

To dopiero początek:

Niestety na razie Bimber jest dostępny tylko na Androida, ale twórcy zapewniają, że wersja na IOS nadejdzie już wkrótce.