Producent Oreo i Milki szuka testera czekolady!

Nie wymagają żadnego doświadczenia. To jest to! Praca naszych marzeń!

Na stronie Mondelez International, producenta słodyczy Milka i Oreo, pojawiło się ogłoszenie, które jest ziszczeniem marzeń wszystkich czekoladożerców. Firma poszukuje kandydatów na stanowisko testera czekolady. W dodatku nie wymaga żadnego doświadczenia! 

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne Fot. Pixabay

Wszystkie szkolenia, które wyostrzą nasze kubki smakowe na czekoladowe doznania zapewnia pracodawca. Po nich tester będzie próbował produktów producenta w specjalnej kabinie sensorycznej, która zapewni mu całkowity spokój i możliwość wydania obiektywnego osądu o testowanych słodyczach. 

Stawka może nie jest najwyższa jak na brytyjskie standardy, ale jak na polskie nie jest już tak źle: 9 funtów, czyli około 42 zł za godzinę. Gorzej, że trzeba się przenieść do Reading w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się laboratorium Mondelez International... 

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne Fot. Pixabay

Kto może wziąć udział w rekrutacji? Na pewno odpadają wszyscy alergicy pokarmowi, a więc osoby uczulone np. na laktozę, orzechy lub gluten. A także osoby, które nie znają dobrze języka angielskiego. Cóż, jak na tak odpowiedzialne stanowisko - nie jest źle. Wyobraźmy to sobie jeszcze raz: praca polegająca na jedzeniu czekolady!

Macie jakieś pomysły na inne prace marzeń?