29-letnia dziewica zaszła w ciążę, i wcale nie był to przypadek

O ile niektóre kobiety martwią się ciągle czy nie zaszły w ciążę, i stosują nawet kilka metod antykoncepcyjnych na raz. To okazuje się, że są też takie jak bohaterka naszego artykułu, 29-letnia Kanadyjka, która tak bardzo chciała zajść w ciążę, że nawet nie przeszkodziło jej to, że nigdy nie uprawiała seksu.

CiążaCiąża fot. Pixabay

Ta historia poruszyła media na całym świecie i wcale się temu nie dziwimy. 

29-letnia dziewica zaszła w ciążę. Lauren pochodzi z bardzo religijnej wspólnoty z Manitoba w Kandzie, w czerwcu urodzi swoje pierwsze dziecko. Kobieta zdecydowała się na ten krok mimo oporu rodziny, przyjaciół oraz sprzeciwu lekarzy. 

Lauren jednak była mocno zdeterminowana i zdecydowała się skorzystać z banku spermy. 

Dlaczego kobieta zdecydowała się na taki nietypowy krok? 

Warto zacząć od tego, że Lauren urodziła się z niedoczynnością przysadki. W jej mózgu gruczoł ten nie wysyła właściwych wiadomości hormonalnych do innych gruczołów w ciele, np. do jajników.

Jak podaje Daily Mail, w wyniku choroby dojrzała znacznie później niż jej rówieśnicy. Miała zupełnie płaską klatkę piersiową i królicze zęby. W szkole ciągle jej dokuczano, przez co do dzisiaj cierpi na społeczną fobię. 

Dziewczyna próbowała kilka razy umówić się na randki, ale za każdym razem kończyło się to fiaskiem. W końcu doszła do konkluzji, że to po prostu nie jest dla niej. Jest dużo szczęśliwsza jako singielka, określa całowanie przymiotnikiem "krępujący". 

Dziewczyna przyznaje, że teraz kiedy jest już w ciąży, kilka razy zastanawiała się nad uprawianiem z kimś seksu, po to, żeby zobaczyć jakie to uczucie. 

Przez chorobę lekarze nie byli pewni czy kobieta w ogóle może zajść w ciążę. Lekarz sugerował jej żeby znalazła dawcę jajeczka i przeszła bardzo kosztowną terapię. Kobieta zignorowała zalecenia, i udało się, jej przypadek jest więc przykładem podwójnego "cudu" z jednej strony jest w ciąży jako dziewica, z drugiej zaszła w nią mimo rzadkiej choroby hormonalnej. 

Cała historia trochę przypomina fabułę popularnego serialu "Jane the Virgin",  młodej dziewczynie, która w wyniku błędu zaszła w ciążę jako dziewica. Kiedy seria pojawiła się na ekranach telewizorów wiele osób krytykowało historię jako mało prawdopodobną, okazuje się jednak, że życie pisze ciekawsze scenariusze. 

NetflixNetflix fot. Screen z serialu 'Jane the Virgin'