McDonald's wypuścił pierścień w kształcie Big Maca za 12 000$. Można go dostać za darmo

Big Mac, złoto i diamenty - czego chcieć więcej?

Przyznam, że pierścionki nie należą do moich bizuteryjnych faworytów, ale takie cudo nosiłabym jak opętana! 

 

Bling Mac to efekt współpracy firmy McDonald's z Nadine Ghosn, brazylijsko-libańską jubilerką, której specjalnością jest baardzo ozdobna biżuteria inspirowana popkulturą. Owocem tej kooperacji jest błyszczące cudeńko w kształcie (a to ci niespodzianka) najpopularniejszej kanapki McDonald's, czyli Big Maca. 

 

Pierścionek, a właściwie siedem części składowych dokładnie odzwierciedla wygląd Big Maca, a całość wykonano z 18-karatowego złota pokrytego diamentami: diamentowy sezam na złotej bułce, szmaragdowa sałata, szafirowy sos... Pierścionek wart jest 12 500 dolarów, ale z okazji Walentynek można dostać go za darmo!

Bling Maca otrzyma osoba, która w najciekawszy i najromantyczniejszy sposób opisała swoją miłość do burgerów McDonald's na Twitterze. Bardzo pomysłowe i jednocześnie sprytne marketingowo z ich strony. Uważacie, że ten pierścień jest wart waszego miłosnego wyznania? 

 

Fani złotej kanapki, którzy nie wygrają Bling Maca mogą go kupić w sklepie Nadine Ghosn lub pocieszyć się innymi zaprojektowanymi przez nią cudeńkami. Jej dzieła naprawdę zwalają z nóg, spójrzcie choćby na to:

 

Jak Wam się podoba Bling Mac? Jakie inne kultowe jedzenie przerobiłybyście na biżuterię?