Co kupić w prezencie na 18-stkę?

Sezon osiemnastek trwa w pełni, a Tobie skończyły się już pomysły? Spokojnie, nadchodzimy z odsieczą, w zanadrzu mamy kilka fajnych gadżetów, które na pewno sprawią przyjemność solenizantowi.

1. Mini lodówka

Tak naprawdę, kto nie marzy o stylowej mini lodóweczce z zimnym piwem i colą obok łóżka? To prezent, który każdemu sprawi radość, szczególnie jeśli będzie wypełniony ulubionym trunkiem:) 

Prezent na 18-stkęPrezent na 18-stkę fot. materiały partnera

2. Fotele dmuchane

Taki fotel króla, który można nie tylko ustawić w pokoju, ale też zabrać latem na grilla lub plażę, to kapitalny prezent. Jest znacznie fajniejszy niż prawdziwe fotele, bo nie sprawi obdarowywanemu tyle kłopotu. Za każdym razem gdy stwierdzi, że ma w domu za mało miejsca, albo będzie chciał go przenieść, wystarczy, że spuści powietrze. 

Prezent na 18-stkęPrezent na 18-stkę fot. materiały partnera

3. Gadżety ze spersonalizowanym nadrukiem

Nic tak nie pokazuje, że prezent jest od serca, jeżeli znajduje się na nim nadruk przygotowany specjalnie na tę okazję. Wiele firm oferuje ciekawe propozycje. Można kupić kufel z imieniem solenizanta, a do tego dokupić spory zapas browarków. Jeżeli chcesz pójść o półkę wyżej można zamówić karafkę z wygrawerowaną dedykacją, oraz dobrą whiskey. Dla świntuszków idealny będzie pendrive z napisem "pliki np. Marka 18+" na pendrivie możecie zostawić jakiś świński film, w końcu teraz już może oglądać je legalnie :)

Prezent na 18-stkęPrezent na 18-stkę fot. materiały partnera

4. Kamera GoPro

Jeżeli składacie się większą grupą, warto podarować kamerę GoPro i uprząż do niej. Solenizant będzie mógł od razu umieścić ją na klatce piersiowej, lub czole i zacząć nagrywanie. Wideo, które powstanie w ten sposób, to kapitalna pamiątka dla was wszystkich. 

Prezent na 18-stkęPrezent na 18-stkę fot. materiały partnera

5. Miś gigant

To już po prostu urodzinowy klasyk. Która dziewczyna nie marzy o gigantycznym misiu, który jest jej wzrostu? Nawet jeśli się do tego nie przyzna, to ten prezent wywoła w niej pisk radości. Taki gadżet w pokoju, to wręcz punkt honoru. Zamiast nieść go w męczarniach ze sklepu, możecie zamówić bo z dostawą po same drzwi. 

Prezenty na 18-stkęPrezenty na 18-stkę fot. Materiały partnera

6. Przyjęcie niespodzianka

Jeżeli wasz kumpel, lub koleżanka z jakiegoś powodu nie planuje 18-stki, może warto mu ją zorganizować. Najlepsze są imprezy w stylu hawajskim, bo przebrania i akcesoria można kupić po prostu za grosze, a robią wielkie wrażenie. Jednego możecie być pewni, zdjęcia z tej imprezy wyjdą kapitalnie. 

Prezent na 18-stkęPrezent na 18-stkę fot. materiały partnera

7. Balony

Cokolwiek kupicie, nie zapomnijcie o balonach. Wyglądają kapitalnie na zdjęciu i będą świetnym uzupełnieniem dekoracji.