Dziewczyna pokazała nowy sposób rozświetlania twarzy i internet oszalał na jego punkcie

Popularna na Instagramie makijażystka @thestudyofmakeup znana jest jako "królowa rozświetlania". Co chwilę wymyśla nowy, kreatywny sposób na nadanie twarzy blasku. Tym razem chciała osiągnąć efekt opala w słońcu. Czy jej się udało? Wystarczy spojrzeć na zdjęciach.

Rozświetlenie w stylu opalaRozświetlenie w stylu opala fot. instagram @thestudyofmakeup

Opal, kiedy leży an półce wydaje się, białym półprzezroczystym kamieniem. Jednak kiedy padnie na niego światło, zaczyna mienić się niezwykłymi kolorami. Do tej pory wydawało nam się, że odtworzenie tego wyjątkowego efektu jest niemożliwe. Jednak zobaczcie jak doskonale udało się to tej makijażystce. 

OpalOpal fot. Pixabay

Dziewczyna zdradziła Allure jak powtórzyć ten efekt krok po kroku. Pierwszym krokiem jest nałożenie perłowo-białego rozświetlacza na szczyty kości policzkowych, pod brwiami, nad górną wargą na tzw. "łuku kupidyna" , na szczycie nosa i w wewnętrznych kącikach oczu. Jakiego konkretnie produktu używa? Zwykle sięga po  Artist Couture Diamond Glow Powder w odcieniu Coco Bling.

Teraz czas na dodanie do tego makijażu nieco koloru. Do tego użyła brokatowych błyszczyków w trzech kolorach maki Lime Crime, o naziwe Diamond Crushers, odcienie to: Angel's Breath (błękit), Pink Pearl (zimny róż), and Choke (pastelowy róż). Dziewczyna poleca nakładać je aplikatorem, tak aby efekt był w miarę równy. Na koniec warto zblendować całość nieco bardziej subtelnym rozświetlaczem. No i gotowe!

Jak podoba wam się ten efekt?