W najnowszych kolekcjach sieciówek liczą się tylko koty, i jesteśmy zachwyceni

Powoli opuszcza nas zima, a do sklepów wkraczają pierwsze świeżynki. Nie mogliśmy nie zauważyć, że wiele produktów poświęconych jest naszym ulubionym zwierzętom: kotom. Nie pozostało nam nic innego, jak przygotować wam zestawienie tych cudowności.

Pierwszy zestaw od razu przykuł naszą uwagę. Uroczy portfel, w którym ogonkiem otwieramy suwak, i biała koszula w drobne kotki, które z daleka wyglądają nawet jak kropki, dzięki czemu można ją założyć na te bardziej i mniej poważne okazje. 

Koty królują w stylizacjachKoty królują w stylizacjach fot. materiały partnera

Skarpetki z Miaupuccinem po prostu roztopiły nasze serce, a to dopiero początek góry lodowej. Śliczny notatnik z brzegiem z różowego złota, szara bluza w kotki, i czarna koszula nocna wyglądają rewelacyjnie. Jako wisienka na torcie koszulka z napisem: "Przepraszam, nie mogę, mam już palny z moim kotem" to po prostu "must have: każdego kociarza. 

Koty królują w stylizacjachKoty królują w stylizacjach fot. materiały partnera

W tym zestawieniu mamy znacznie więcej modnego różu. To za sprawą bluzy z kocim wykresem i świetnym skarpetkom. Dalej jest tylko lepiej, szary sweter z napisem "Chciałabym być kotem". Dla wielbicieli czerni mamy puszka z uszkami, lub kapitalny plecak. Całość zamyka portfel z kultowym pusheenem. 

Koty królują w stylizacjachKoty królują w stylizacjach fot. materiały partnera

Kolejne zestawienie zaczniemy od wycieraczki z napisem: "Dom bez kota jest tylko budynkiem". Dalej mamy bluzkę w paski z brykającymi kociakami, piżamkę z grubym kotkiem i fantastyczny obrazek. Znalazła się też czarno-biała propozycja dla mężczyzn. 

Produkty w kotyProdukty w koty fot. materiały partnera

W tej piżamie zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Sami nie wiemy, czy chodzi o tą kokardkę, różową łapkę, czy gigantyczne oczy tego kociaka. Słuchawki w praktycznym etui będą wybawieniem dla tych, którzy nie znoszą plączących się słuchawek. Jeżeli nie lubisz obnosić się z kocią miłością, na pewno spodobają Ci się figi z uroczym nadrukiem w 3-packu. 

Produkty w kotyProdukty w koty fot. materiały partnera