Te 3 urodowe trendy będą hitem na wiosnę. Wypróbujesz je na sobie?

Znamy już najgorętsze trendy urodowe na wiosnę 2018. Sprawdź trzy z nich i zdecyduj, czy im ulegniesz!

Czy marząc o cieplejszych, wiosennych dniach zastanawiasz się, jak wiosną 2018 będzie wyglądał świat urody? My sprawdziłyśmy i wydaje się, że nadchodzący sezon przyniesie nam modę na wszechobecną naturalność, ale nie zabraknie też kilku zaskakujących i kolorowych trendów, którym warto się przyjrzeć. Oto trzy najciekawsze trendy urodowe wiosna 2018: 

Usta niczym wiosenne owoce 

Makijaż ust 2018Makijaż ust 2018 / fot. stylecaster.com, i.pinimg.com

Wiosną 2018 odchodzimy nieco od matowych szminek. Ich miejsce zastąpią kremowe pomadki w odcieniach owoców - truskawka, malina albo oranżowe odcienie przypominające dojrzałe porzeczki. Oprócz szminek modne będą też błyszczyki w podobnych odcieniach oraz nawilżające pomadki ochronne. Jeżeli jednak jesteś zagorzałą fanką matów, to makijażyści proponują w tym sezonie nakładać je opuszkami palców, co daje efekt lekko zabarwionych ust. 

Kolorowe powieki 

Makijaż oczu 2018Makijaż oczu 2018 / fot. makeuptipspage.com, i.pinimg.com

To trend dla miłośniczek oryginalnego looku. Wiosną będziemy malować powieki na zdecydowane kolory, łącząc często ze sobą kontrastowe barwy. Taki makijaż oczu niekoniecznie sprawdzi się na co dzień, ale na wiosenną imprezę będzie jak znalazł. Jeśli nie lubisz zbytnio szaleć, to zdecyduj się na kolorowy smokey eye, który będzie ciekawą alternatywą dla jego klasycznej wersji. 

Idealnie proste włosy

Modne włosy 2018Modne włosy 2018 / fot. i.pinimg.com, therighthairstyles.com

Idealnie proste włosy to trend, który wypycha się na prowadzenie w obecnych trendach. Falowane włosy i loki mają odejść w zapomnienie. Jeśli więc jesteś fanką używania prostownicy, to ten trend jest dla ciebie wprost stworzony. Dodatkowo dobrze też jeśli wyprostowane włosy będą lśnić. Pamiętaj więc o ich odpowiedniej pielęgnacji. Do prostowania używać termoochronnych sprayów. 

Który z tych trendów wypróbujesz na wiosnę 2018