Córka Kylie Jenner wygląda jak on! Kim jest ochroniarz Kardashianów, Tim Chung?

Zapomnijcie o Tydze i Travisie Scott'cie. Teraz, oczy całego świata skupione są wyłącznie na ochroniarzu Kylie Jenner!

Kilka dni temu, media obiegła informacja, że nie Travis, a prywatny ochroniarz Kardashianów jest ojcem małej Stormi. 3- miesięczna dziewczynka coraz bardziej bowiem zaczyna przypominać małą kopię przystojnego bodyguard'a.

 

Kim jest "medialny ojciec" córeczki Kylie? 

Tim Chung, bo o nim mowa, znany jest nam przede wszystkim jako pracownik 20-letniej Kylie i rodziny Kardashian, jego kariera zawodowa jest zdecydowanie bardziej imponująca. Na co dzień, Amerykanin azjatyckiego pochodzenia pracuje w departamencie policji w Los Angeles, gdzie kilka lat temu rozpoczął swoją służbę. Oprócz tego, przyjmuje zlecenia jako model i ma za sobą kilka dużych kampanii reklamowych dla firm takich jak choćby Volvo i The Black Tux. W wolnym spędza godziny ćwicząc na siłowni i amatorsko gra w koszykówkę. 

 

Jak zareagował na plotki o ojcostwie? 

Do tej pory mało kto wierzył w doniesienia portali plotkarskich, jednak wszystko zmieniło się, gdy reporterzy zadali mu kluczowe pytanie. Wyraźnie zmieszany całą sytuacją, odrzekł jedynie:

Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie 

Odpowiedź ochroniarza wywołała prawdziwą burzę, a amerykańskie media ogłosiły zaraz kolejny skandal w rodzinie Kardashianów. Wyraźnie napięta sytuacja zmusiła Chunga do wydania oficjalnego oświadczenia.

Z uwagi na szacunek, jakim darzę Kylie, Travisa ich córeczkę i całą rodzinę, wyjaśniam: moje stosunki z Kylie zawsze miały charakter wyłącznie zawodowy. Nie ma tu żadnego drugiego dna, wiec oczekuję, że media przestaną wiązać moją osobę z obraźliwymi dla rodziny Kylie Jenner historiami.

Myślicie, że rozwieje to wszelkie wątpliwości dotyczące ojcostwa małej Stormi? Trzeba przyznać, że podobieństwo dziewczynki do ochroniarza Kylie jest uderzające. 

Myślisz, że Tim Chung to prawdziwy ojciec Stormi?
Więcej o: