Myślisz, że to Rihanna? Nic bardziej mylnego. Poznaj Andele Larę!

Rihanna ma siostrę bliźniaczkę? Patrząc na zdjęcia tej dziewczyny, zaczynamy w to wierzyć! Jeśli w pierwszej chwili myślałaś, że to barbadoska gwiazda, jesteś w błędzie. Kim jest Andele Lara, którą natura obdarowała uderzającym podobieństwem do uwielbianej przez wszystkich RiRi?

Gdy wychodzi na zakupy, nie ma osoby, która nie zwróciłaby na nią uwagi. Przechodnie nie są w stanie oderwać od niej wzroku, a niektórzy pytają o autograf i wspólne selfie. Wszystko dlatego, że Andele wygląda tak, jak autorka hitów  takich jak "Umbrella", "We found love", czy "Diamonds".

Ma 26 lat, pochodzi z Bostonu Bostonu w stanie Massachusetts i prowadzi bloga "Grow & Glow". Gdy jakiś czas temu pojawiła się  w filmiku popularnego wizażysty, Patricka Starrra, fani artysty byli pewni, że zaprosił do współpracy barbadoską piosenkarkę. 

 

Co myśli o tym wszystkim sama Andele? 

Jak twierdzi, nie widzi wielkiego podobieństwa do gwiazdy R&B. Na jej stronie internetowej czytamy, że nigdy nie pretendowała do bycia sobowtórką RiRi. Zdradza jednak, że dzięki zaskakującemu zbiegowi okoliczności zaczęła lepiej zarabiać i podpisała kilka kontraktów reklamowych. W jednym z wywiadów przyznała też, że często zapraszana jest do klubów jako atrakcja wieczoru, a goście są wówczas święcie przekonani, że bawią się z Rihanną.

 

Patrząc na zdjęcia Andele, aż możemy uwierzyć, że nie ma tu mowy o pokrewieństwie. Zobaczcie sami!

Czy uważasz, że Andele przypomina Rihannę?
Więcej o: