Marzysz o pięknych rzęsach? Ten trik naprawdę działa!

Jaki jest sekret długich i grubych rzęs? Wbrew pozorom, nie zawsze jest to droga mascara. Poznajcie trik, który odmieni twoją codzienną, makijażową rutynę!

Popularna vogerka Huda Kattan podzieliła się z fankami trikiem, który z pełnością spełni ich marzenia o idealnym wyglądzie. Niedawno opublikowała wideo, gdzie zdradza, jak uzyskać efekt grubych i co najważniejsze długich rzęs, nie wydając przy tym fortuny. Pożegnajcie się z "false lashes" i drogimi odżywkami. Jak się okazuje, cały sekret tkwi w... płatkach do demakijażu!

Huda KattanHuda Kattan www.instagram.com/hudabeauty

Prawie 3- minutowy tutorial rozpoczyna się od wyjaśnienia, czego będziecie potrzebować, by uzyskać efekt długich aż do nieba rzęs. Są to: mascara, którą zwykle używacie, wacik i spiralna szczoteczka.

 

Zacznij od nałożenia warstwy tuszu w taki sposób, by stworzyć wystarczająco morką bazę, do której przykleją się włoski wacika. Następnie za pomocą spiralki należy wyciągnąć pojedyncze włoski bawełny i wczesać w rzęsy. Kiedy te pokryją się już cienkimi niteczkami, ponownie użyj mascary, by utrwalić pogrubienie. Zabieg powtarzaj do momentu, aż uzyskacie satysfakcjonującą was długość i grubość rzęs. 

Cała sztuczka wydaje się oczywista, gdyż bawełniane włókna w płatkach przypominają te stosowane w najlepszych mascarach. Mimo to, nagranie obejrzało już ponad 100 tys. użytkowniczek. Efekt? Rzęsy aż do nieba! Wypróbujesz?

Więcej o: