Gdzie spędzasz wakacje? Ten prawdziwy syreni zamek jest do wynajęcia!

Wygląda na to, że twoje marzenia z dzieciństwa mogą się spełnić! Jeśli zaplanowałaś już urlop nad polskim morzem, rzuć wszystko i jedź do Meksyku, gdzie czeka na ciebie... najprawdziwszy syreni zamek.

Przygotowania do wakacyjnego wyjazdu nie są zwykle takie proste. Poza znalezieniem odpowiedniego kierunku, najistotniejszym ich elementem jest komfortowy transport i schludne miejsce do spania. Popularne stały się ostatnio platformy przeznaczone do wyszukiwania noclegów. Jednym z nich jest Airbnb, który charakteryzuje się opcją rezerwacji pokoi, apartamentów lub domów bezpośrednio od ich właścicieli, w bardzo przystępnych cenach.

To właśnie tam pojawiła się ostatnio oferta, która jest spełnieniem naszych dziecięcych marzeń. Jeden z wynajmowanych w Meksyku domów został zaprojektowany na wzór zamku, kojarzącego się nam z bajką Mała Syrenka.

syreni zameksyreni zamek fot. airbnb.pl/rooms/530250

Budynek został urządzony w iście syrenim stylu. Znajdują się tam łóżka w kształcie muszli, morskie ozdoby, a nawet niewielka fontanna. Każda prawdziwa syrenka musi mieć gdzie pływać, na terenie posiadłości wybudowany został więc także prywatny basen.

Ile należy zapłacić za wynajęcie domu marzeń? Noc w bajkowym zamku kosztuje 1046 zł, jednak przeznaczony jest dla czterech osób. Oznacza to, że jeśli wybierzesz się tam z najlepszymi przyjaciółkami, za dobę zapłacisz jedynie  261 zł. Brzmi dobrze, jak na czas spędzony w baśniowej krainie, prawda?

syreni zameksyreni zamek fot. airbnb.pl/rooms/530250

syreni zameksyreni zamek fot. airbnb.pl/rooms/530250

syreni zameksyreni zamek fot. airbnb.pl/rooms/530250

Wybrałabyś się tam na wymarzone wakacje?
Więcej o: