Żywy Ken żałuje wycięcia żeber. Jak wygląda jego ciało po operacji?

Ma dość cierpienia w imię "idealnego wyglądu" i właśnie ogłosił koniec poddawania się operacji plastycznych. Żywy Ken zdał sobie sprawę, że w pogodni za perfekcyjnością, kilkukrotnie posunął się za daleko.

Rodrigo Alves, znany w sieci jako "żywy Ken", przeszedł dziesiątki operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej, by upodobnić się do popularnej lalki. By wyglądać jak partner kultowej Barbie, wielokrotnie ryzykował utratę zdrowia, a nawet życia. Nie zniechęciło to go jednak do dalszego ingerowania w swoje ciało.

Rodrigo AlvesRodrigo Alves fot. instagram.com/rodrigoalvesuk

ZOBACZ TEŻ: Zielona skóra i zapchane pory. Tak wygląda 20-letnia ofiara samoopalacza

Ostatnim zabiegiem, jakiemu poddał się Alves była operacja wycięcia żeber, po której jego talia mierzyła zaledwie 20 cali. Jak się okazuje, nie wszystko poszło po jego myśli. W rozmowie z DailyMail wyznał, że nie jest zadowolony z efektu  zabiegu i nie widzi korzyści płynących z jego wykonania. Jak twierdzi, odczuwa nieznośny ból podczas jedzenia i picia, a lewa strona klatki piersiowej wciąż jest mocno opuchnięta. Dodatkowo, zamiast cieszyć się wymodelowanym ciałem, przybrał na wadze, gdyż ze względu na ból musiał ograniczyć ruch do minimum. Nie pomógł nawet specjalistyczny gorset, dzięki któremu jego talia miała się jeszcze bardziej wyszczuplić. Zrozpaczony Rodrigo zwierza się mediom:

Efekt widoczny jest tylko, gdy noszę gorset. Bez niego sylwetka wygląda właściwie tak jak wyglądała

Jak się okazuje, żywy Ken ma dość ciągłego bólu, bo na swoim Instagramie ogłosił właśnie koniec poddawania się operacji plastycznych. Chyba zdał sobie sprawę, że w pogodni za perfekcyjnością, kilkukrotnie posunął się za daleko. 

Nie pamiętam nawet, jak wyglądałem przed operacjami plastycznymi. Żałuje kilku  - 10 razy robiłem nos, wypełniałem ramiona, co sprawiło, że leżałem sparaliżowany przez 4 tygodnie w szpitalu. Na dzień dzisiejszy koniec z operacjami. Będę sobie robić jedynie zabiegi anti-aging w celu utrzymania efektów poprzednich zabiegów.

Niedługo potem wpis zniknął jednak z jego profilu. Zobacz, jak wygląda jego ciało po zabiegu wycięcia żeber. Atrakcyjne?

Rodrigo AlvesRodrigo Alves instagram.com/rodrigoalvesuk

Rodrigo AlvesRodrigo Alves instagram.com/rodrigoalvesuk

Rodrigo AlvesRodrigo Alves instagram.com/rodrigoalvesuk

Więcej o: