Kim Kardashian zdradza sekret pięknej skóry. Pozbyła się rozstępów produktem za 30 złotych

Tak, Kim Kardashian też zmaga się z problemem zwykłych śmiertelniczek, jakim są rozstępy. Popularna celebrytka wyznała niedawno, że po urodzeniu dwójki dzieci walczyła ze szpecącymi jej ciało smugami na brzuchu. Okazuje się jednak, że znalazła już na to skuteczny sposób.

Kim KardashianKim Kardashian fot. instagram.com/kimkardashian

Pławiącą się luksusach celebrytkę w zasadzie nie powinno to szczególnie martwić, bo stać ją na najbardziej kosztowne zabiegi w salonie. Mimo to ratowała się bardzo budżetowym produktem. Jak się okazuje, gwieździe udało się pozbyć rozstępów produktem za ok. 30 złotych, który można kupić w niemal każdej drogerii. To popularny olejek Bio-Oil. Kim wyznała, że używała go czasie dwóch ciąż, a efekty przerosły jej oczekiwania.

Smarowałam się nim jak szalona. Skutecznie zapobiega powstawaniu zmarszczek wokół oczu, a teraz poradził sobie także z rozstępami

olejek Bio Oilolejek Bio Oil fot. biooil.com

Bio-Oil to doskonale znany także w Polsce uniwersalny kosmetyk do pielęgnacji całego ciała. Świetnie sprawdza się jako olejek nawilżający, rozjaśniający blizny i przebarwienia, spłycający zmarszczki i rozstępy. Zawiera PurCellin Oil, witaminy A, E oraz olejki: nagietkowy, lawendowy, rozmarynowy i rumiankowy, nie zostawia tłustej warstwy i pięknie pachnie.

37-letnia żona Kanye Westa nie może przestać zachwalać produktu:

Świetnie rozświetla skórę i daje mnóstwo korzyści. Jeśli macie rozstępy po ciąży, wmasowujcie go w problematyczne miejsca dwa razy dziennie 


Patrząc na idealne wręcz ciało Kim, ciężko nam uwierzyć, że to zasługa samego olejku. Niemniej jednak, otrzymuje on wiele pozytywnych opinii wśród kobiet w różnym wieku. 

Używałaś kiedyś produktów marki Bio Oil?
Więcej o: