Ślubny manicure Meghan Markle kosztował 30 złotych. Znamy jego odcień! To ulubiony kolor królowej

Świeżo upieczona żona księcia Harry'ego postanowiła zrobić ukłon w stronę Elżbiety II i zdecydowała się na jej ulubiony lakier do paznokci.

JOHN SIBLEY/AP

"Efekt Meghan" opanował świat. Ze sklepowych półek w mgnieniu oka znika garderoba noszona przez nową księżna, chirurdzy plastyczni przyjmują zamówienia na "nos Markle", a o replice jej zaręczynowego pierścionka marzy większość kobiet. Fanki z całego świata kopiują lub po prostu inspirują się stylem świeżo upieczonej żony księcia Harry'ego. Najczęściej staje się to jednak powodem ich pustego portfela - niestety, wydatki księżnej wcale nie są niskie.

Jeśli chcesz poczuć się jak Meghan w najważniejszym dniu jej życia, a przy tym dodać sobie królewskiego szyku za niewielkie pieniądze, spieszymy z pomocą! Okazuje się, że manicure, który nowa księżna zaprezentowała na swoim ślubie, kosztował ją zaledwie 30 złotych!

Ukłon w stronę królowej

Oczywistym faktem jest, że jednym z żywo dyskutowanym przez media elementem stylizacji ślubnej były jej paznokcie. Długie, w kształcie migdału, a może z fantazyjnym wzorkiem? Królewski protokół nakazuje, by paznokcie księżnej były zadbane i krótkie. Jeśli mają być pomalowane, warunek jest jeden - musi to być kolor subtelny imitujący barwę płytki paznokcia.

W dniu swojego ślubu Meghan Markle postanowiła zrobić ukłon w stronę babci ukochanego i zdecydowała się na jej ulubiony lakier do paznokci.

Jak się okazuje, brytyjska monarchini od niespełna 30 lat pozostaje wierna... tej samej barwie. Ulubioną marką królowej jest firma Essie. Kolor, który uwielbia to jasny róż pod nazwą „Ballet Slippers”, o numerze 0.46. Elżbieta II używa go od 1989 roku! To jedyny odcień akceptowany przez Jej Wysokość.

 

Ten iście królewski lakier znajdziecie w każdej drogerii, a jego cena waha się między 25- 30 złotych. Masz go już w swojej kolekcji?

Ślub Harry'ego i MeghanŚlub Harry'ego i Meghan REX/Shutterstock / REX/Shutterstock/EAST NEWS

Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle Agencja Wyborcza.pl

Więcej o: