Oto nowa trendsetterka na Instagramie! 70-letnia Maye Musk ma setki tysięcy fanów i doskonały styl

O niej jest głośno! Poznaj modelkę i jedną z najbardziej eleganckich starszych kobiet w mediach społecznościowych.

Maye MuskMaye Musk fot. instagram.com/mayemusk

Znasz miliardera Elona Muska? To własnie on stoi za sukcesem m.in. PayPal, SpaceX i Tesli. Zrobiło się o nim głośno, gdy pojawił się  na Gali MET z nową dziewczyną, znaną jako Grimes. Nie zdziwiłybyśmy się, gdyby to partnerka przedsiębiorcy zwróciła uwagę mediów. Okazuje się jednak, że furorę na salonach robi jego matka, która szturmem podbiła Instagram

Kim jest Maye Musk?

70-letnia matka miliardera z zawodu jest modelką i dietetyczką. Pracę na planie sesji zdjęciowych zaczęła mając 15 lat, czyli w... 1860 roku. Gdy założyła rodzinę, trudno jej było związać koniec z końcem, dlatego wraz z trójką dzieci postanowiła opuścić Johannesburg w Republice Południowej Afryki i przeprowadziła się do Toronto.

Aby utrzymać rodzinę, podjęła się pracy aż na na 5 etatach! W jednym z wywiadów wspomniała: 

Gdy dostałam pierwszą wypłatę, pierwsze co zrobiłam, to kupiłam tani dywan. Ponieważ nie było na czym siedzieć, siedzieliśmy wszyscy na podłodze. Za drugą wypłatę kupiłam komputer dla Elona.

Przez wiele lat pomagała swoim dzieciom utrzymać się w dorosłym życiu, jednak mimo to, nie przypisuje sobie ich sukcesów.

To nie moja zasługa. Pracowałam tak dużo, więc moje dzieci musiały być odpowiedzialne same za siebie

Światowa kariera

Dziś Maye Musk może przebierać w propozycjach. Mimo podeszłego wieku,wciąż bierze udział w kampaniach reklamowych. Co więcej, wygląda przy tym jak prawdziwa gwiazda. Kobieta nie zwalnia tempa, a efekty swojej pracy publikuje na Instagramie. To właśnie dzięki temu zdobyła sławę. Stała się inspiracją dla wielu kobiet na świecie - nie tylko tych starszych, ale też młodych influencerek.

 

Musk na swoim koncie ma okładki m.in. dla L'Officiel, Vogue, Vanichi i Elle. Ogromny rozgłos zapewniła jej okładka dla New York Magazine, gdzie odtworzyła słynne, nagie zdjęcie ciężarnej Demi Moore. 70-letnia Maye pozowała tam z doczepianym brzuchem, co wywołało wiele kontrowersji w świecie mody. Jej wyjątkową urodę i osobowość dostrzegła też Beyonce, która zaproponowała modelce, by wystąpiła w teledysku do piosenki Hunted.

Musimy przyznać, że Maye Musk to naprawdę piękna kobieta. Marzymy, by po 70-ce wyglądać jak ona!

Maye Musk ze sztucznym brzuchem na okładce New York MagazineMaye Musk ze sztucznym brzuchem na okładce New York Magazine New York Magazine

Maye Musk w sesji Maye Musk w sesji "The New Beautiful" (nowe piękno) dla "Cosmopolitan", wrzesień 2016 Dani Brubaker dla "Cosmopolitan"

Maye MuskMaye Musk fot. instagram.com/mayemusk

Maye Musk - portfolio 68-letniej modelkiMaye Musk - portfolio 68-letniej modelki mat. prasowe / mayemuskmodel.com

Maye MuskMaye Musk fot. instagram.com/mayemusk

Maye Musk - portfolio 68-letniej modelkiMaye Musk - portfolio 68-letniej modelki mat. prasowe mayemuskmodel.com

Maye Musk - portfolio 68-letniej modelkiMaye Musk - portfolio 68-letniej modelki mat. prasowe mayemuskmodel.com

Podoba ci się styl Maye Musk?