Zazdrościsz Meghan Markle? Książę Harry ma przystojnego kuzyna, który... wciąż jest wolny!

Od kilku dni książę Harry jest oficjalnie żonaty. Założymy się, że do ostatniej chwili, po cichu miałaś nadzieję, że to ty zostaniesz miłością jego życia. Mamy jednak dobrą wiadomość - nie musisz już opłakiwać tej straty, bo czeka na ciebie nowy obiekt westchnień. Jest nim przystojny- i co ważniejsze - wolny bratanek księżnej Diany!

Kim jest Louis Spencer?

Louis, a właściwie wicehrabia Althorp Louis Frederick John Spencer ma 24 lata. To syn byłej modelki, Victorii Aitken i Charlesa Spencera, brata księżnej Diany. Kuzyn Harry'ego i Williama w przyszłości odziedziczy po ojcu tytuł hrabiego, a swojej przyszłej małżonce zapewni tytuł hrabiny Althorpo oraz wielką posiadłość liczącą 90 pokoi. Warto zaznaczyć, że on sam... wciąż szuka wybranki serca!

Wiadomo, że przystojny arystokrata kształci się na jednym z najlepszych europejskich uniwersytetów, mieszczącym się w Edynburgu. Ceny biletów lotniczych do Wielkiej Brytanii zaczynają się od ok. 70 złotych. Brzmi idealnie? Jesteśmy pewne, że właśnie pomyślałaś o przeprowadzce ;-) 

Podoba ci się książę Louis?
Więcej o: