Mermaid Hair - najpiękniejsze inspiracje prosto z Instagrama

Jeżeli jako mała dziewczynka śniłaś o włosach niczym syrenka, teraz twoje marzenie może się spełnić. Ta wyjątkowa koloryzacja jest wprost idealna na szalone, letnie dni!

Mermaid HairMermaid Hair fot. kite.sista.zone/mermaid-hair-with-ocean-locks/

Syrenie włosy, czyli Mermaid Hair szturmem opanowały Instagram i mają szansę stać się prawdziwym, wakacyjnym hitem. Kolorowe włosy cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w wirtualnym, ale też realnym świecie. Przestały być postrzegane jako dziwactwo - teraz można je spotkać dosłownie wszędzie np. podczas festiwali muzycznych, na które właśnie przyszła pora.

ZOBACZ TEŻ: To najmodniejszy kolor włosów tego sezonu dla brunetek! Poznaj Rose Brown

Ta oryginalna koloryzacja pasuje do większości typów urody, a przy odpowiednim doborze produktów nie niszczą struktury włosa. Styliści fryzur nie raz udowodnili już, że doświadczony fryzjer potrafi wyczarować prawdziwe dzieło sztuki na głowie swojego klienta - również efekt syrenki.

Jeśli przytłacza cię miejska szarość, uwielbiasz wyróżniać się z tłumu i wprost marzysz o metamorfozie na lato - ta koloryzacja jest dla ciebie. Skuś się na szaloną, a jednocześnie stylową zmianę wyglądu. Oto nasze top propozycje:

 
 
 
 
 
 
 

ZOBACZ TEŻ: Holpgraphic hair - nowy trend w koloryzacji włosów to hit tego lata

Odważyłabyś się na koloryzację Mermaid Hair?
Więcej o: