Znana blogerka oszpecona w salonie fryzjerskim popularnej marki."To jakiś koszmar"

Nieudane metamorfozy mogą przydarzyć się też znanym i lubianym. Przekonała się o tym popularna na Instagramie Chloe Morello, która na długo zapamięta swoją ostatnią wizytę u fryzjera...

Chloe MorelloChloe Morello fot. instagram.com/chloemorello

Chloe Morello to znana w świecie YouTube'a blogerka urodowa. Wiele kobiet na całym świecie inspiruje się filmikami, które nagrywa, dlatego głównym jej priorytetem  jest nieskazitelny wygląd. Same nie raz zachwycałyśmy się jej perfekcyjnie wykonanym makijażem i pięknymi włosami. Aż do teraz...

Co się stało?

Pod koniec maja youtuberka postanowiła zmienić fryzurę. Wybrała salon, który ze względu na renomę marki cieszy się dużą popularnością. Niestety, wizyta u nowego stylisty zakończyła się się katastrofą. 

Wszystko wydawało się być dobrze, do momentu, gdy Chloe obudziła się następnego dnia i umyła świeżo obcięte kosmyki. Po samodzielnej stylizacji włosów ws domu, okazało się, że w salonie wykonano podstawowe błędy: brakuje prawidłowego cieniowania, a co gorsza - widać ostre linie cięcia.

Jestem zdruzgotana! Włosy są zbyt krótkie po jednej stronie. Odrosną dopiero za 4 miesiące. Czy jakiś specjalista ma pomysł, co mogę zrobić?

Najgorszy wydaje się fakt, że Chloe zaufała renomowanej sieci salonów fryzjerskich, prosząc jedynie o stworzenie długiej grzywki. Nie miało więc prawa dojść do błędu ze strony stylisty. Fryzura wygląda naprawdę źle, szczególnie, gdy blogerka wyprostuje włosy. Dobrze wiemy, że nieudana wizyta w salonie to chyba najgorsze, co może przydarzyć się kobiecie zawodowo zajmującej się tematami urody.

Zobacz, jak wygląda nowa fryzura Chloe. Co zrobiłabyś na jej miejscu?

Chloe MorelloChloe Morello fot. Instagram.com/chloemorello

Chloe MorelloChloe Morello fot. instagram.com/chloemorello

Chloe MorelloChloe Morello fot. instagram.com/chloemorello

Chloe MorelloChloe Morello fot. instagram.com/chloemorello

Więcej o: