Jakim kochankiem jest Harry? W książęcej sypialni nie ma nudy. Wszystko zdradza... kolor włosów!

Wielbicielki rodziny królewskiej w ubiegłym tygodniu straciły ostatnią nadzieję na gorący romans z Harrym, a wszystkie ich niecne plany wobec księcia na zawsze muszą pozostać w sferze marzeń. Jesteśmy pewne, że nie raz fantazjowałaś o byciu na miejscu Meghan Markle. Zastanawiałaś się, jakim partnerem jest jej nowo poślubiony mąż? My już to wiemy!

Jakim kochankiem jest książę Harry?Jakim kochankiem jest książę Harry? fot. screen youtube.com/cnbcnews

I stało się! Jak śpiewał klasyk, Rudy się ożenił. Cały świat oszalał na punkcie nowej książęcej pary, która w ubiegłym tygodniu powiedziała sobie sakramentalne "tak". Harry od lat był ulubieńcem kobiet. Dowodzić temu może lista jego partnerek, która wcale nie jest krótka. Jedno jest pewne - marzenia o byciu księżniczką legły w gruzach, a twoje miejsce właśnie zajęła Meghan Markle.

ZOBACZ TEŻ: To najsłodsza rzecz, jaką książę Harry zrobił przed ołtarzem. Meghan jest szczęściarą!

Zastanawiałaś się kiedyś, jakby to było, gdybyś to  ty zamieszkała z nim w Pałacu Kensington? Niestety, teraz możesz już tylko się domyślać. Brytyjscy eksperci również wzięli pod lupę sprawy łóżkowe książęcej pary. Jak się okazuje, w przypadku Harry'ego i Meghan szczegóły są wyjątkowo pikantne.

Seksuolodzy nie mają wątpliwości-  tym związku bardzo iskrzy, szczególnie w sypialni-   czytamy w dailystar.co.uk. Wszystko zdradza to kolor włosów księcia, a ognista barwa przypisywana jest najlepszym kochankom!

Screen z filmu 'Harry & Meghan: A Royal Romance'Screen z filmu 'Harry & Meghan: A Royal Romance' fot. screen youtube.com/lifetime

Rudowłosi częściej uprawiają seks


Jak mówią badania, rudowłose osoby charakteryzują się dużym temperamentem.  Lubią zabawy w łóżku i spędzają w sypialni zdecydowanie więcej czasu niż osoby o innych kolorach włosów. Co więcej, rudzi szczytują o wiele częściej, a każdy ich stosunek kończy się orgazmem.

Większa wrażliwość


Skóra posiadaczy ognistych włosów zwykle podatna jest bardziej na siniaki i poparzenia słoneczne. Idealnie widać to na przykładzie Harry'ego, który słynie z rumianych policzków. Wspomniana nadwrażliwość może być kłopotliwa, jednak idealnie sprawdza się w łóżku. Osoby te odczuwają większą przyjemność, co ułatwia im osiągnięcie orgazmu

Screen z filmu 'Harry & Meghan: A Royal Romance'Screen z filmu 'Harry & Meghan: A Royal Romance' for. screen youtube.com/lifetime

Rudzi są bardziej atrakcyjni seksualnie


Nie mówimy tu o atrakcyjności fizycznej lub wizualnej, gdyż w tej kwestii statystycznie wygrywają bruneci. Cały sekret tkwi jednak w tym, że organizm rudowłosych osób wydziela feromony, które bardziej działają na kobiety. Jak wykazały badania, zapach ciała rudych osób  to mieszanka piżmowych i słodkich aromatów. 

Jeśli spojrzysz na swoją toaletkę i zastanowisz się, jakich perfum używasz o danej porze roku, prawdopodobnie okaże się, że eksperci mają rację. A skoro wiemy już, co ominęło nas z racji ostatniego royal wedding, możemy jedynie pogratulować Meghan. Małżeństwo z księciem dało jej nie tylko władzę, większą sławę, ale jak się okazuje, dużo przyjemności. 

ZOBACZ TEŻ: Zazdrościsz Meghan Markle? Książę Harry ma przystojnego kuzyna, który... wciąż jest wolny!

Screen z filmu 'Harry & Meghan: A Royal Romance'Screen z filmu 'Harry & Meghan: A Royal Romance' for. screen youtube.com/lifetime

książę Harry, księżna Sussexksiążę Harry, księżna Sussex AP

Byłaś w związku z rudowłosym partnerem?
Więcej o: