Moda na szalone brwi trwa! Znacie Tiger Brows? Drapieżny kształt to najnowszy hit Instagrama

Kolejny dziwaczny trend zdobywa coraz większą popularność w sieci. Czy tego lata pożegnamy się klasyczną stylizacją brwi?

Tiger BrowsTiger Brows fot. instagram.com/skyzhighlight

Zdawałyśmy sobie sprawę, że trendy rządzą się własnymi prawami, myślałyśmy więc, że widziałyśmy już wszystko. Teraz okazuje się jednak, w jak wielkim byłyśmy błędzie. 

Od początku roku w sieci pojawiło się mnóstwo kontrowersyjnych trendów związanych ze stylizacją brwi. Były feather brows, przypominające pióra, halo brows w kształcie aureoli, na kilka tygodni trendem stały się nawet te a'la rogi w kształcie rogów. Teraz czas na... tiger brows, czyli tygrysie brwi, których autorką jest wizażystka znana w sieci jako Skyz Highlight. 

Jak osiągnąć "tiger efekt"?

Przede wszystkim należy być odważną. Dlaczego? Stylizacja brwi rozpoczyna się bowiem od... zgolenia ich w sposób, by przypominały pasy zebry. Następnie z jednej strony dorysowujemy pręgi schodzące w dół, a z drugiej - w górę. Trend ten lansuje  znana influencerka, Huda Beauty. Youtuberka pochwaliła się właśnie na swoim Instagramie wystylizowanymi w ten sposób brwiami.

ZOBACZ TAKŻE: Istnieją wodoodporne cienie do powiek! Nie wierzysz? Test pod prysznicem cię przekona

Nie jesteśmy przekonane, czy golenie włosków w ten sposób to dobry pomysł, nie możemy zarzucić wizażystce braku kreatywności. Zdecydowałabyś się na taki makijaż? 

Tiger BrowsTiger Brows fot. instagram.com/skyzhighlight

Tiger BrowsTiger Brows fot. instagram.com/skyzhighlight

Tiger BrowsTiger Brows fot. instagram.com/skyzhighlight

Co myślisz o Tiger Brows?
Więcej o: