Zaskakujące wyznanie jednej z gwiazd. Która z nich doczepia sobie włosy dziewic z Ukrainy?

Marzysz o gęstych i długich włosach rodem z czerwonego dywanu? Jeżeli myślisz, że bujne fryzury gwiazd są naturalne, jesteś w błędzie. Te trzy celebrytki regularnie korzystają z usług przedłużania. Jedna z nich przyznała, że uwielbia kosmyki... ukraińskich dziewic. Kto zdobył się na takie wyznanie?

Która gwiazda doczepia włosy pasemkami dziewic z Ukrainy?Która gwiazda doczepia włosy pasemkami dziewic z Ukrainy? fot. instagram.com/nataliasiwiec, instagram.com/marina, instagram.com/honkabiedronka

Odkąd treski i pasma służące do przedłużania włosów weszły do powszechnego obiegu, zrobiły prawdziwą rewolucję w salonach fryzjerskich. Tłumy gwiazd regularnie odwiedzają stylistów fryzur, by raz na zawsze pożegnać słabe, cienkie kosmyki i zastąpić je bujną, doczepianą czupryną do pasa.

Jedną z posiadaczek sztucznych włosów jest Honorata Skarbek. Ostatnio media rozpisywały się o jej rzekomym problemie, jakoby miała borykać się z łysieniem spowodowanym nadmiernym doczepianiem kosmyków. Piosenkarka postanowiła zdementować plotki, nagrywając wideo blog.

ZOBACZ TEŻ: Znana blogerka oszpecona w salonie fryzjerskim popularnej marki."To jakiś koszmar"

Na nagraniu uspokoiła swoich fanów, informując, że kondycja jej włosów jest bardzo dobra. Szybko rosną, nie rozdwajają się, jedynie trochę ciemnieją.  Tłumaczy, że po mamie i babci odziedziczyła cienkie włosy, a chcąc uzyskać pożądaną gęstość, zaczęła stosować doczepki.

Honorata zdradziła, że jej ulubiony sposób aplikacji sztucznych pasemek to metoda kanapkowa, która  najmniej zniszczy jej prawdziwe kosmyki. Skąd  pochodzą sztuczne włosy Honey? Skarbek zdradza, że używa wyłącznie włosów... dziewic z Ukrainy!

Ja mam włosy dziewicze. Ścinane z głów młodych, nieskażonych niczym dziewic z Ukrainy.

Doczepiane pasma artystki pochodzą od nastoletnich dziewczynek, które nie nigdy nie poddawały ich farbowaniu oraz innym ingerującym zabiegom. Jak twierdzi, jest z nich bardzo zadowolona.

Skusiłabyś się na aplikacje włosów ukraińskich dziewic, by stać się posiadaczką fryzury a'la Honey?

 
 
 
 

ZOBACZ TEŻ: To najmodniejszy kolor włosów tego sezonu dla brunetek! Poznaj Rose Brown

Korzystałaś z zabiegu przedłużania włosów?
Więcej o: