Z tymi znakami zodiaku nie licz na więcej niż romans! One nie nadają się do poważnego związku

Jeśli marzysz o szczęśliwym związku aż po grób z idealnym mężczyzną, mamy dobre wieści - to możliwe! Gwiazdy mówią jednak o trzech znakach zodiaku, które złamią ci serce, bo krótkotrwały romans to jedyne, na co je stać. Lepiej wiedzieć wcześniej, niż robić sobie niepotrzebne nadzieje...

Które znaki zodiaku nie nadają się do długotrwałego związku?Które znaki zodiaku nie nadają się do długotrwałego związku? fot. instagram.com/couplegoals

Czekasz na księcia na białym rumaku i regularnie sprawdzasz swój horoskop miłosny? Mimo to, aż dziewięć  z dwunastu znaków zodiaku będzie robiło wszystko, abyś była z nimi, są z nich trzy, które prawdopodobnie będą chciały związać się z tobą na krótką chwilę, nie mając ochoty na poważną relację. Sprawdź, kogo należy unikać. Lepiej wiedzieć wcześniej, niż płakać w poduszkę przez długie miesiące.

ZOBACZ: Jakim kochankiem jest Harry? W książęcej sypialni nie ma nudy. Wszystko zdradza... kolor włosów!

Bliźnięta to znak zodiaku, z którym nie stworzysz długotrwałego związku. Mężczyźni spod tego znaku nie myślą o założeniu rodziny, ale za to zasługują na nagrodę Nobla w dziedzinie flirtu. Jeśli zauroczyłaś się w Bliźniętach, zastanów się dwa razy, czy warto inwestować w nie swoje uczucia, bo może okazać się, że jest dla ciebie po prostu miły i nic poza tym.

Strzelec to typowy poszukiwacz przygód. Lubi gonić króliczka, ale gdy już go dopadnie... zainteresowanie mija.  Osoby spod tego znaku kochają przeżywać silne, ale zróżnicowane emocje, więc związek to ostatnia rzecz, o której myślą. Jeśli nie chcesz, należeć do jego kolekcji króliczków, daj sobie spokój i poszukaj kogoś, dla kogo będziesz tą jedyną.

Podoba ci się Wodnik? Faceci spod tego znaku uwielbiają wprowadzać zmiany w swoje życie z prędkością światła. Nie zdziw się więc, jeśli niedługo usłyszysz: "Kochanie, potrzebuję przestrzeni". Okazanie zaangażowania nie oznacza dla niego nic innego, jak tylko ograniczenie wolności, a wtedy... adios, mi amor!

ZOBACZ TEŻ: Turia Pitt i Michael Hoskin: historia miłości na dobre i złe

Byłaś lub jesteś z związku z którymś z powyższych trzech znaków?
Więcej o: