Idealne brwi w kilka minut? Marka Maybelline stworzyła produkt, dzięki któremu wykonasz domowy micloblading

Czy są tu fanki makijażu brwi? Rzućcie wszystko, co właśnie robicie. Nadszedł koniec rozmazanych kredek, źle zaaplikowanej henny i drogich zabiegów wypełniających brwi. Ten kosmetyk sprawi, że wymarzony microblading zrobicie sobie same w kilka minut. I to bezinwazyjnie!

MicrobladingMicroblading fot. instagram.com/browgame

Microblading to jedna z najpopularniejszych form makijażu brwi, na którą decydują się klientki gabinetów kosmetycznych.  Brwi wykonane tą metodą do złudzenia przypominają naturalne włoski, jednocześnie są mocne, gęste i mają piękny kształt To przede wszystkim długotrwały makijaż permanentny, czyli taki, który zostaje z nami na kilka miesięcy. Wykonuje się go za pomocą specjalnego piórka, a jego cena zaczyna się od ok. 500 zł wzwyż.

Problem tkwi w tym, że nie wszystkie z nas stać na taki zabieg. Co gorsza, coraz częściej decydujemy się na korzystanie z niesprawdzonych salonów, a późniejszy efekt może okazać się opłakany. 

ZOBACZ: Kosmetyczka pokazała zdjęcia klientek, które chciały zaoszczędzić na makijażu permanentnym. Efekt może przerazić...

Tattoo Studio Brow Tint PenTattoo Studio Brow Tint Pen fot. mat. prasowe

Uwaga, nadchodzi New York Tattoo Studio Brow Tint Pen! To produkt w kształcie pisaka, którego końcówka przypomina piórko. To właśnie nią wykonamy nasz domowy microblading. Kosmetyk jest dużo tańszy niż sam zabieg i co ważniejsze, w ogóle bezbolesny!

Tattoo Studio Brow Tint PenTattoo Studio Brow Tint Pen fot. youtube.com/JeniferIn

Maybelline Tattoo Studio Brow Tint PenMaybelline Tattoo Studio Brow Tint Pen fot. youtube.com/tinayong

Maybelline Tattoo Studio Brow Tint PenMaybelline Tattoo Studio Brow Tint Pen fot. youtube.com/tinayong

Maybelline New York Tattoo Studio Brow Tint PenMaybelline New York Tattoo Studio Brow Tint Pen fot. instagram.com/browgame

Pierwsza myśl? Biegniemy do drogerii! Jest jednak jeden mały szczegół-  produkt dostępny jest obecnie w Azji oraz Stanach Zjednoczonych i kosztuje jedyne 9 dolarów.

Nie możemy doczekać się, kiedy wprowadzony zostanie na rynek polski. Przypuszczamy, że wykupimy cały nakład :) 

ZOBACZ: Koniec z odklejającymi się kępkami! Przedstawiamy rzęsy zakładane na magnes

Jeśli jednak nie jesteś przekonana co do nowości i wolisz tradycyjny makijaż brwi, mamy dla ciebie specjalne propozycje:

Więcej o: