Kobiety zazdroszczą mu takich pośladków. Uwierzysz, że są naturalne?

Ruby Rue to nowa sensacja Instagrama. Jaki jest przepis na wielki sukces w sieci? Pokazywanie pośladków, które... wyglądają jak kopia pupy Kim Kardashian.

Po raz pierwszy zaistniał w mediach kilka lat temu, gdy oczom całego świata ukazała się wielka, krągła pupa. Kiedyś Reuben, dziś Ruby, to 21-latek, któremu jędrnych pośladków zazdroszczą tysiące kobiet na całym świecie, dorobił się przydomka męskiego odpowiednika Kim Kardashian. Jego pupa jest jędrna, stercząca i naprawdę duża, mimo, iż on sam jest raczej filigranowym mężczyzną.

ZOBACZ: Tajemnica idealnych pośladków Veroniki Bielik odkryta! Intenrauci wiedzą już wszystko. Zostali oszukani?

Jego figura zrobiła w sieci prawdziwą furorę. W mgnieniu oka zyskał rzesze wielbicielek, które zazdrościły mu krągłości, ale także mnóstwo drwiących z jego męskości hejterów.

Mimo wielu zarzutów o uzależnienie do operacji plastycznych, Ruby nie przyznaje się do zabiegu, twierdząc, że nigdy niczego sobie nie poprawiał. Ma być to zasługa dobrych genów oraz intensywnych ćwiczeń. Według nas jednak to mało prawdopodobne, by tak krągła męska pupa a'la J.Lo,, była jedynie zasługą siłowni.

Też uważasz, że pupa Reubena to ideał? My mamy mieszane uczucia...

ZOBACZ: Żywy Ken żałuje wycięcia żeber. Jak wygląda jego ciało po operacji?

 
 
 
 
 
Chciałabyś mieć pośladki jak Ruby?
Więcej o: