Ta sztuczka sprawi, że bez bólu rozczeszesz poplątane włosy. Wystarczy, że...

Suche, poplątane i trudne do rozczesania włosy to największa zmora każdej kobiety. Chcesz pozbyć się tego problemu raz na zawsze i z łatwością rozczesywać swoje kosmyki? Tem trik ci w tym pomoże!

Rozczesywanie włosówRozczesywanie włosów fot. youtube.com/slashedbeauty

Jak bezboleśnie rozczesać włosy?

Wbrew pozorom, rozczesywanie włosów nie musi kojarzyć się z bólem i wyrwanymi cebulkami. Co więcej, może być przyjemne! Zanim jednak zaczniesz szczotkować swoje kosmyki, musisz pamiętać o podstawowej pielęgnacji, która ułatwi rozplątanie się pasm. 

ZOBACZ: Ronze Metallic - ciepła koloryzacja włosów dla szatynek, w sam raz na wakacje

Ważne jest, abyś myła włosy bardzo delikatnie. Zbyt intensywne wcieranie szamponu pogłębi problem plątania się kosmyków. Staraj się nakładać preparat okrężnymi ruchami, masując skalp głowy. To właśnie dzięki delikatny, i powolnym ruchom już na samym początku unikniesz powstawania kołtunów. Nie zapomnij o odżywce! Zamiast tworzyć nieestetyczne "gniazda" na całej długości, dobrze nawilżone i odżywione włosy z czasem same przestaną się plątać.

Jeśli mimo powyższych zaleceń wciąż borykasz się z plączącymi się pasmami, po prostu... zmień sposób trzymania szczotki! Zobacz, jak powinnaś to robić. Problem z głowy!

 

ZOBACZ: Znana blogerka oszpecona w salonie fryzjerskim popularnej marki."To jakiś koszmar"

Więcej o: