Jak wyglądałyby Kate Middleton i Meghan Markle, gdyby wymieniły się ślubnymi tiarami? Sprawdź to!

Kate Middleton, Meghan MarkleKate Middleton, Meghan Markle fot. mat. prasowe

Od długo wyczekiwanego ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego mijają dwa tygodnie, jednak temat ten wciąż jest żywy. Media doszukują się szczegółów, porównują kreacje, komentują wygląd, a nawet mimikę państwa młodych. Najbardziej skrywaną tajemnicą była oczywiście kreacja nowej księżnej. Tak jak kilka lat wcześniej Kate, swoją suknię ślubną Meghan ozdobiła tiarą pożyczoną od królowej Elżbiety II.

ZOBACZ: Royal Wedding: Suknie ślubne Meghan i Kate. Która z nich podoba ci się bardziej?

Dlaczego w dniu ślubu obie księżne założyły tiarę?Jak informuje jeden z magazynów, istnieje specjalny powód, dla którego kobiety w rodzinie królewskiej je noszą i nie jest to chęć zaimponowania bogactwem. Tiara to dla zamężnych symbol statusu matrymonialnego, a noszenie jej pokazuje, że kobieta jest zajęta i nie szuka męża.

Tiara Meghan Markle

Meghan wybrała tę należącą kiedyś do królowej Mary. Babcia Elżbiety II otrzymała ją jako prezent ślubny w 1893 roku. Tiara składa się z 11 złożonych części, przeplatanych różną wielkością szlachetnych kamieni. Jej środek zdobi diamentowa broszka.

Meghan MarkleMeghan Markle EAST NEWS

Tiara Meghan MarkleTiara Meghan Markle fot. mat. prasowe

Tiara Kate Middleton

Ozdoba wykonana z aż tysiąca brylantów, którą wybrała na swój ślub księżna Kate, pochodzi od marki Cartier. Królowa Elżbieta II otrzymała ją na 18. urodziny od swego ojca króla Jerzego VI. 

Kate MiddletonKate Middleton EastNews

Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałyby Meghan i Kate, gdyby zamieniły się ślubnymi tiarami? Sprawdź i oceń, która z księżnych prezentowałaby się lepiej!

Kate Middleton, Meghan MarkleKate Middleton, Meghan Markle fot. instagram.com/royal__royal

Kate Middleton, Meghan MarkleKate Middleton, Meghan Markle fot. instagram.com/royal__royal

ZOBACZ: Ślubny manicure Meghan Markle kosztował 30 złotych. Znamy jego odcień! To ulubiony kolor królowej

Która Panna Młoda prezentowała się lepiej?
Więcej o: