27 lat później, sukienka z 'Pretty Woman' trafia do sprzedaży. Wiemy, gdzie ją kupić!

Lata 90 wracają na modowe salony i sklepowe witryny. Znana marka odzieżowa postanowiła wypuścić na rynek kreację, która do złudzenia przypomina kultową kreację Julii Roberts z filmu "Pretty Woman". Gdzie możesz ją dostać?

'Pretty Woman'"Pretty Woman" materiały prasowe

Popularna komedia romantyczna o losach Vivian Ward to kultowy film, który kochają starsze i młodsze pokolenia.  Jednak do historii przeszły nie tylko sceny, ale też czerwona sukienka, w której główna bohaterka grana przez Julię Roberts, wychodzi do opery z Edwardem Lewisem. Czerwona, z dekoltem w serce, podkreślająca ramiona i kobiecą sylwetkę, z pewnością skradła serce każdej kobiety, kochającej szyk i klasykę w jednym. 

Jeśli choć raz pomyślałaś, że chciałabyś mieć podobną w swojej szafie, mamy dobra wiadomość! Po 27 latach od powstania filmu, marka Reformation postanowiła stworzyć praktycznie identyczny model, który już dziś możesz znaleźć w jej ofercie!

Model o którym mowa nosi nazwę Bali i jest dostępny w ramach linii Summer Wedding Collection. Kreacja rodem z Hollywood kosztuje 388 dolarów, czyli ok. 1400 zł. Cena nie smuci nas tak bardzo, jak fakt, że marka  oferuje wysyłkę jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych. Aby ją zdobyć, musiałabyś poprosić o pomoc znajomych z USA lub... wybrać się tam na wakacje, śladami Vivian i Edwarda. Dla chcącego nic trudnego, prawda? 

Zobacz jak prezentuje się filmowa stylizacja, którą musi mieć każda fanka popularnej aktorki. Prawda, że piękna?

Tomasz Ossoliński: Sukienka Julii Roberts z filmu 'Pretty Woman' (1990)Tomasz Ossoliński: Sukienka Julii Roberts z filmu 'Pretty Woman' (1990) Fot. East News

Pretty WomanPretty Woman reż. Garry Marshall, prod. Touchstone Pictures

Julia Roberts jako Vivian Ward w 'Pretty Woman'Julia Roberts jako Vivian Ward w "Pretty Woman" Materiały prasowe

Sukienka jak z filmu 'Pretty Woman'Sukienka jak z filmu 'Pretty Woman' fot. mat. prasowe

Sukienka jak z filmu 'Pretty Woman'Sukienka jak z filmu 'Pretty Woman' fot. mat. prasowe

Więcej o: