Nadchodzi wybawienie dla imprezowiczów! Powstały lody, które leczą kaca

Karolina
05.06.2018 10:00
A A A
Lody na kaca

Lody na kaca (fot. makebakecelebrate.com/cotton-candy-ice-cream/)

Koreańscy specjaliści opracowali właśnie recepturę lodów, które łagodzą konsekwencje mocno zakrapianej imprezy. Od teraz na kaca wystarczy porcja mrożonego deseru!

Lody na kacaLody na kaca fot. lovin.ie


Każda z nas z pewnością zmagała się ze skutkami udanej imprezy. Doskonale wiemy, z czym się to wiąże - zawroty i ból głowy, którego ciężko się pozbyć, prześladują nas wtedy przez wiele godzin. Kac, bo o nim mowa, nie należy do przyjemnych, a leczenie go często bywa bezskuteczne. Ile razy zarzekałaś się, że oddałabyś wszystko za idealny sposób na to okropne uczucie? 

ZOBACZ: Uwielbiasz wino? Dzięki temu SPA możesz się w nim kąpać!

Pomysł na to, jak zażegnać skutki alkoholowego upojenia mają Koreańczycy. Okazuje się, ze opracowali właśnie anty-kacową recepturę... lodów.  

Gyeondyo-bar - taką nazwę dali pomocnemu przysmakowi to specjalne lody o smaku grejpfrutowym z dodatkiem rodzynków. To właśnie te ostatnie zostały uznane za najlepszy lek na skutki poprzedniej nocy.

Lody na kacaLody na kaca fot. twitter.com/hashtag/gyeondyobar

Lody na kacaLody na kaca fot. twitter.com/hashtag/gyeondyobar

Niestety, Gyeondyo-bar dostępne są jedynie na rynku koreańskim. Zastanawiamy się jednak, czy sok z wysuszonych winogron, które dostaniemy w sklepie spożywczym, również zadziałałoby w ten sam sposób. Słyszałyście o takiej metodzie?

ZOBACZ: Ta sztuczka sprawi, że bez bólu rozczeszesz poplątane włosy. Wystarczy, że...

Więcej o: