Nadchodzi wybawienie dla imprezowiczów! Powstały lody, które leczą kaca

Koreańscy specjaliści opracowali właśnie recepturę lodów, które łagodzą konsekwencje mocno zakrapianej imprezy. Od teraz na kaca wystarczy porcja mrożonego deseru!

Lody na kacaLody na kaca fot. lovin.ie


Każda z nas z pewnością zmagała się ze skutkami udanej imprezy. Doskonale wiemy, z czym się to wiąże - zawroty i ból głowy, którego ciężko się pozbyć, prześladują nas wtedy przez wiele godzin. Kac, bo o nim mowa, nie należy do przyjemnych, a leczenie go często bywa bezskuteczne. Ile razy zarzekałaś się, że oddałabyś wszystko za idealny sposób na to okropne uczucie? 

ZOBACZ: Uwielbiasz wino? Dzięki temu SPA możesz się w nim kąpać!

Pomysł na to, jak zażegnać skutki alkoholowego upojenia mają Koreańczycy. Okazuje się, ze opracowali właśnie anty-kacową recepturę... lodów.  

Gyeondyo-bar - taką nazwę dali pomocnemu przysmakowi to specjalne lody o smaku grejpfrutowym z dodatkiem rodzynków. To właśnie te ostatnie zostały uznane za najlepszy lek na skutki poprzedniej nocy.

Lody na kacaLody na kaca fot. twitter.com/hashtag/gyeondyobar

Lody na kacaLody na kaca fot. twitter.com/hashtag/gyeondyobar

Niestety, Gyeondyo-bar dostępne są jedynie na rynku koreańskim. Zastanawiamy się jednak, czy sok z wysuszonych winogron, które dostaniemy w sklepie spożywczym, również zadziałałoby w ten sam sposób. Słyszałyście o takiej metodzie?

ZOBACZ: Ta sztuczka sprawi, że bez bólu rozczeszesz poplątane włosy. Wystarczy, że...

Więcej o: