Odtworzyła ślubny makijaż Meghan Markle. Zakochasz się w efekcie!

Gdy Meghan Markle pojawiła się przed kaplicą w Windsorze, od razu zarzucono jej niedbalstwo i to, że w tym ważnym dniu powinna bardziej przyłożyć się do swojego wyglądu. Pewna vlogerka postanowiła odtworzyć kontrowersyjny makijaż księżnej. Efekt na pewno ci się spodoba!

GARETH FULLER/AP

Temat królewskiego ślubu nie zejdzie z języków mediów jeszcze przez kilka dni, to pewne. Na światło dzienne wychodzą kolejne ciekawostki, skrupulatnie omawiane są najmniejsze szczegóły uroczystości za kilkadziesiąt milionów funtów. Panna Młoda wystąpiła w dwóch prostych sukniach ślubnych, a ich uzupełnieniem były włosy upięte w niski kok i bardzo delikatny makijaż.

ZOBACZ: Szybki makijaż w taksówce by Meghan Markle. Oto triki księżnej Sussex! [VIDEO]

Meghan MarkleMeghan Markle Jonathan Brady / AP

Makijaż wywołał ogromną, międzynarodową dyskusję. Wiele osób zarzuciło Meghan, że ten był zbyt delikatny, a Panna Młoda wyglądała, jakby dopiero co wstała... W sieci pojawiły się nawet przeróbki zdjęcia księżnej w mocnym makeupie a'la Kim Kardashian.

Mimo wszystko, ślubny makijaż żony księcia Harry'ego ma również spore grono fanów. Wśród nich znajduje się użytkowniczka Instagrama, @nvxncy, która postanowiła go odtworzyć. Wyszło przepięknie, a potwierdzeniem może być liczka lajków pod zdjęciem - w dwa dni pojawiło się ich aż 17 tysięcy!

ZOBACZ: Jak wyglądałyby Kate Middleton i Meghan Markle, gdyby wymieniły się ślubnymi tiarami? Sprawdź to!

Makijaż inspirowany Meghan MarkleMakijaż inspirowany Meghan Markle fot. instagram.com/nvxncy

 

Makijaż inspirowany Meghan MarkleMakijaż inspirowany Meghan Markle fot. instagram.com/nvxncy

Jeśli kochasz delikatny makijaż nude w stylu Meghan, daj się skusić na któryś z poniższych kosmetyków. Wśród nich znajdziesz kilka perełek z kosmetyczki samej żony Harry'ego!

ZOBACZ: Oto ulubiona mascara księżnej Meghan. Jest niedroga i znajdziesz ją w najbliższej drogerii!

Więcej o: