Ślubny make up Meghan Markle budził kontrowersje. Jak wyglądałaby w makijażu a'la Kim Kardashian?

Niedawno pojawiło się takie powiedzenie: "W świecie Kardashianów, bądź księżną Meghan". Co by było, gdyby żona Harry'ego pojawiła się na ślubnej ceremonii w makijażu sygnowanym przez Kim? Wow, musisz to zobaczyć!

Meghan MarkleMeghan Markle fot.Facebook/King Willem-Alexander and Queen Máxima of the Netherlands

Odkąd została narzeczoną księcia Harry'ego, pokazywała się niemal w identycznej stylizacji – minimalistycznym upięciu i niemal niewidocznym makijażu. Nie zmieniło się nawet podczas ślubu! W tym wyjątkowym dla niej dniu, za makijaż odpowiadał jej bliski przyjaciel i makijażysta gwiazd, Daniel Martin, którego poznała na planie serialu "Suits", a efekt make up- no -make up wywołał ogromną dyskusję.

ZOBACZ: Szybki makijaż w taksówce by Meghan Markle. Oto triki księżnej Sussex! [VIDEO]

Faktycznie, podczas uroczystości ślubnej Meghan wyglądała tak, jakby makijażu nie miała wcale. Użyty na tę okazję podkład z pewnością nie należał do kryjących, gdyż odsłaniał piegi byłej aktorki, które zawsze bardzo lubiła eksponować.

Przyglądając się zdjęciom, widać brązowo-szary cień do powiek i eyeliner, który podkreślił ciemne oczy księżnej Sussex. Delikatne kępki rzęs w połączeniu z pogrubiającą mascarą, dały niesamowicie naturalny, lecz efektowny look. Usta muśnięte zostały jedynie odrobiną brzoskwiniowo- różowej pomadki z satynowym wykończeniem. Wizażysta chciał tym samym zwrócić uwagę na kreację panny młodej:

Gdyby Meghan miała więcej make upu i mocniejszy makijaż, to jej twarz odciągałaby całą uwagę od sukni. Bo to suknia jest w tym dniu najważniejsza, a make up ma być jej dopełnieniem.

ZOBACZ: Ślubny manicure Meghan Markle kosztował 30 złotych. Znamy jego odcień! To ulubiony kolor królowej

Zastanawiasz się, jak wyglądałaby żona księcia Harry'ego, gdyby zdecydowała się na makijaż w stylu Kim Kardashian? 

Meghan Markle, Kim KradashianMeghan Markle, Kim Kradashian fot. instagram.com/kittenbeauty.store

Wizażysta z pewnością nałożyłby mocno kryjący podkład, by twarz Meghan sprawiała wrażenie gładkiej. Wyobrażamy sobie, że jej powieki zdobiłyby gęste kępki rzęs i dużo mocniejszy makijaż oczu. Obstawiamy też konturowanie twarzy i czerwoną szminkę a'la Kim, jednak ze względu na królewską etykietę, usta Meghan z pewnością nabrałyby widocznego połysku.

Efekt wyglądałby mniej więcej tak:

Makijaż Meghan MarkleMakijaż Meghan Markle fot. instagram.com/KittenBeauty.Store

Makijaż Meghan MarkleMakijaż Meghan Markle fot. instagram.com/KittenBeauty.Store

Całość, mimo, że perfekcyjna, nie byłaby już naturalna, a sprawiałaby wrażenie plastikowej. Według nas, księżna dokonała dobrego wyboru, stawiając na minimalizm. Mamy nadzieję, że wszystkie panny młode wezmą z niej przykład, a delikatny miakijaż wpisze się w najnowszych trendach i wyprze ciężką "tapetę", sygnowaną nazwiskiem Kardashianek. Jakie jest twoje zdanie?

ZOBACZ: Oto ulubiona mascara księżnej Meghan. Jest niedroga i znajdziesz ją w najbliższej drogerii!

Jeśli kochasz kolory nude i twoim ulubioną wersją makijażu jest make up- no- make up, zerknij na kosmetyki w stylu Meghan!

Więcej o: