Gotowa na lato? Poznaj zasady czerwcowej promocji Rossmann: 2+2 gratis!

Sprawdzamy, na czym polega najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 2+2 w Rossmannie na czerwiec 2018: ile trwa i jakie produkty można kupić taniej?

Promocja Rossmann 2+2 gratisPromocja Rossmann 2+2 gratis fot. mat. prasowe

Właśnie rozpoczyna się nowa promocja Rossmann na czerwiec 2018: 2+2 gratis! Tym razem drogeria proponuje nam produkty, dzięki którym tego lata nasze nogi będą wyglądały idealnie. Co znajdziemy w ofercie?

Rossmann promocja czerwiec 2018: 2+2 gratis - co kupimy?


Sieć sklepów Rossmann ma kolejną niespodziankę dla swoich klientek. "Odsłoń nogi na lato" to kolejna promocja drogerii na czerwiec 2018, obejmująca produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz produkty do depilacji.  Za tańszą cenę kupicie więc wszelkiego rodzaju kremy, peelingi, maseczki, produkty do pedicure oraz do depilacji: pianki, plastry i inne produkty, które zadbają o piękny wygląd twoich nóg na lato!

Do kiedy trwa promocja?


Promocja Rossmann na czerwiec 2018: 2+2 gratis będzie trwała od 9 do 19 czerwca 2018 aż do wyczerpania zapasów. Obowiązuje ona zarówno online, a także stacjonarnie w sklepach. 

Jak skorzystać?


Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis należy wybrać 4 dowolne produkty, biorące udział w akcji "Odsłoń nogi na lato" i różnią się kodem kreskowym. Z oferty specjalnej mogą skorzystać klienci, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Dostępna jest ona w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann, a także po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. Należy zaznaczyć, że w trakcie promocji Rossmann 2+2 gratis każdy klient może zrobić zakupy tylko jeden raz!

To co, małe zakupy? :)

Więcej o: