Modelka plus size zszokowała followersów i odtworzyła to zdjęcie Kim Kardashian. Jak wyszło?

Wszystkie po cichu inspirujemy się Kim, nawet, jeśli się do tego nie przyznajemy. Pewna modelka plus size postanowiła pójść o krok dalej i zrobiła sobie kontrowersyjne zdjęcie, inspirując się zupełnie nagą sesją celebrytki. Efekt? Zobacz sama.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Jej rosnąca z dnia na dzień popularność jest dowodem na to, że to apetyczne krągłości, a nie wybiegowe "wieszaki" podobają się facetom. Mimo, że amerykańska celebrytka uważana jest za ideał piękna, a sama nie stroni od pokazywania ciała, doskonale wiemy, że tak jak każda z nas, wciąż ma wiele kompleksów.

ZOBACZ: Kim Kardashian odkryła idealny sposób na worki pod oczami. "Obrzydliwe, ale działa"

Najlepszym dowodem na to ma być jej słynne zdjęcie, które opublikowała niedawno w związku z kampanią reklamą swojej marki kosmetycznej, KKW Body. Żona Kanye Westa postanowiła rozpromować firmę fotką, na której pozuje zupełnie nago!

Kim KardashianKim Kardashian fot. instagram.com/kimkardashian

Kim KardashianKim Kardashian fot. instagram.com/kimkardashian

Kim KardashianKim Kardashian fot. instagram.com/kimkardashian

ZOBACZ: Kim Kardashian poleca kosmetyki polskiej marki! Masz je już w swojej torebce?

Celebrytka prezentuje na zdjęciu zbliżenie swój płaski brzuch, jędrne uda, a nawet fragment krocza, które zasłonięte zostało dłonią. Internauci zauważyli jednak, że fotografia została mocno wyretuszowana. Wtedy jedna z modelek plus size wpadła na pewien pomysł...

Carmen Rene, bo o niej mowa, postanowiła odtworzyć zdjęcie Kim, jednak robiąc to po swojemu. Zrobiła sobie identyczną fotkę, ale w ogóle nie poprawiła jej w Photoshopie. Pod postem napisała: 

Jedno z tych ciał zdecydowana większość naszego społeczeństwa uznaje za idealne. Na własnym przykładzie chcę pokazać, że może wyglądać to trochę inaczej. Jak czytamy w słowniku - DOSKONAŁY: posiadający wszystkie wymagane i pożądane cechy; tak dobry, że bardziej już nie można. Przestań dążyć do tego, by być idealną. Wiesz dlaczego? Bo już nią jesteś! Taka definicja o wiele bardziej mi się podoba. Dziś, na ten moment, moje ciało jest tak dobre, jak tylko jest w stanie. Nie zmieni się dzisiaj, jutro może być trochę inne, ale zawsze będzie perfekcyjne.
Nie daj sobie wmówić, że jedna sylwetka jest lepsza od innej. To twoje ciało jest unikalne, wiele warte, pożądane i doskonałe. Każde ciało jest dobre

Publikacja zdjęcie spowodowała, że w mgnieniu oka Carmen zdobyła kilka tysięcy polubień. Followersi docenili jej  odwagę, szczerość, a przede wszystkim samoakceptację.

Carmen vs. Kim - 1:0
W ten sposób dodajesz pewności siebie wszystkim pięknym kobietom, które jeszcze nie są świadome swojej urody
Jesteś niesamowita! Twoje zdjęcie zdecydowanie wygrało

Zobacz, jakie zdjęcia inspirowane Kim Kardashian wywołało furorę wśród obserwujących Carmen. Odważyłabyś się zrobić coś takiego?

Carmen ReneCarmen Rene fot. instagram.com/eatthecaketoo

Carmen ReneCarmen Rene fot. instagram.com/eatthecaketoo

ZOBACZ: Ukradli i wyszczuplili zdjęcia modelki plus size, by reklamować apkę na... odchudzanie!Więcej o: